Андрій Котельник: "Хочеться піти непереможеним"

28 вересня 20:04
Переглядів: 185
Котельник

За словами боксера, до майбутнього поєдинку у Львові він  налаштувався максимально по-бойовому.

«Я у своїй кар’єрі виграв усе, що міг.  Тепер просто хочу показати хороший бокс, щоб людям сподобалось, і піти з рингу гідно. Зрозуміло, хочеться піти непереможеним, тим більше – у себе вдома, де будуть рідні, близькі, друзі», -- заявив перед тренуванням Андрій  Котельник.

На відкритому тренуванні не було багаторічного тренера львівського боксера Дмитра Сосновського. Як виявилось, наразі він перебуває у столиці, де саме розпочався чемпіонат України з боксу.

«Андрій вже досягнув такого рівня, коли присутність наставника на тренуванні не надто потрібна. Тому те, що його головний тренер зараз у від’їзді, зовсім не проблема. Перед поєдинком йому радше потрібний просто напарник», --  зауважив тренер Роман Джуман.

Нагадаємо, 4 жовтня на «Арені-Львів» вперше відбудеться вечір боксу, яким опікуватиметься компанії братів Кличків «K2 Promotions». Головною подією турніру стане  перший у професійній кар’єрі титульний поєдинок олімпійського чемпіона Олександра Усика. Другим поєдинком вечора стане прощальний бій екс-чемпіона світу за версією WBA Андрія Котельника. 

Львів’янин каже, що підтримає Олександра Усика у його двобої з південноафриканським боксером Деніелом Брюером. На його думку, Усик має розкрити свій потенціал у першому титульному поєдинку. Втім, радить колезі не ловити гав, гідно провести усі 12 раундів та перемогти.

Свої плани на майбутнє Андрій не розголошує. Каже, що проведе останній бій і аж тоді визначиться.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: