Андрій КОТЕЛЬНИК: "Кличко обрав неправильну тактику на поєдинок"

20 лютого 19:33
Переглядів: 126
Default Image

львівський боксер-професіонал Андрій Котельник поділився своїми враженнями від чемпіонського бою Віталій Кличко – Дерік Чісора, а також поділився своїми планами на майбутнє.

-Андрію, які враження залишив бій Кличко – Чісора?

-Інтрига у поєдинку була до останнього раунду. З точки зору боксера, то скажу, що в поєдинку нічого особливого я не побачив. За останні кілька років Чісора – єдиний боєць, який не боявся Віталія Кличка.

-Що скажеш про поведінку Чісори до бою та після нього?

-Він неадекватний, це факт. У нього не все добре з нервами. Що ще сказати про вуличного хлопця? Професійний бокс – це шоу. Чим більше десь засвітишся – тим більше про тебе говоритимуть і писатимуть. Хто такий Чісора до бою ніхто не знав. Усі знали хто такий Віталій Кличко.

-Були раунди, коли ти сумнівався у перемозі Віталія?

-У перемозі Кличка я не сумнівався, однак в останньому раунді було помітно, що Віталій втомився. Йому бракувало сил. На мою думку, Кличко обрав неправильну тактику на поєдинок. Він думав, що бій завершить достроково.

-Віталій недооцінив суперника?

-Не зовсім так. Неправильно обрав тактику, неправильно розрахував сили. Потрібно було бути господарем рингу, а не втікати від Чісори.

-Не очікував від британця набагато «бруднішого» боксу, зважаючи на усі хамські вчинки Деріка перед боєм?

-Його хамська поведінка до його боксу, на мій погляд, жодного відношення не має. Неправильно було думати, що Чісора продемонструє через це «брудний» бокс.

-Як оціниш сам рівень та якість боксу, який продемонстрували обидва боксери?

-Чісора бився так, як йому дозволяв Віталій. Він зі своєї сторони зробив максимум. Зізнаюся, від Кличка чекав більшого. Утім, у Віталія уже вік. Рано чи пізно усе завершується, і сильні програють також.

-Сьогодні з’явилася інформація в інтернеті про те, що Віталій Кличко після цього поєдинку завершує кар’єру боксера-професіонала.

-Віталій – розумний чоловік. Чісора дав йому зрозуміти, що потрібно йти з боксу. Бій з британцем – великий дзвінок для Віталія. Все-таки вік дає про себе знати. У сорок років не можеш робити те саме, що ти робив у двадцять вісім. Добре те, що Чісора не є досвідченим бійцем. Якби Чісора раніше почав би нарощувати темп, невідомо як би усе завершилося. Кличко не приховував того, що скоро завершить свою кар’єру. Ось це і сталося, однак не думаю, що це рішення є остаточним. Чи повернеться він на ринг – це великий знак запитання. Я думаю, що він кар’єру ще не завершив. Бій на бій не схожий. Чісора – один з не багатьох, хто обрав правильну тактику проти бою з Віталієм. Британець розумів, що Кличко віковий боксер, і що його можна буде підламати завдяки темпу. Я схиляюся до думки, що Віталій проведе ще один-два поєдинки у своїй кар’єрі.

-Чи є на світі боксери, які здатні відібрати пояси в братів Кличків?

-Не буду говорити чи є такі боксери, однак є в кожного шанс, хто виходить на ринг. А хто б сказав перед боєм, що так достойно проти Кличка виглядатиме Чісора?

-Андрію, на завершення розмови скажи, коли ти нарешті повернешся на професійний ринг?

-В цьому році мене однозначно побачите. Коли відчую, що я вже старий, тоді і завершу кар’єру. Нещодавно зателефонував мій промоутер Дон Кінг і сказав, щоб я був готовим до виїзду в Америку. Наразі він визначається з програмою вечора, у якій я буду виступати. Знайти мені суперника для рейтингового поєдинку для Кінга проблемою не буде. Швидше за все, на ринг повернуся весною. Спочатку буде рейтинговий бій, а потім титульний.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: