Андрій Котельник: "Мені подобається бокс, але я вже вирішив піти"

15 вересня 09:14
Переглядів: 231
Олександр Усик та Андрій Котельник

Щодо мого противника на поєдинок 4 жовтня на даний момент є три кандидатури, - заявив колишній чемпіон світу Андрій Котельник (31-4-1, 13 КО), який в рідному Львові збирається провести «прощальний» 8-ранудовий поєдинок. - Найближчим часом визначиться, хто це буде. Як тільки це буде відомо, ви про це дізнаєтеся.

- Андрію, які у вас стосунки із промоутером Доном Кінгом?

- З Доном Кінгом ставлення нормальні, як і з усіма попередніми промоутерами. Не знаю, чи знає він, що збираюся проводити цей бій. Контракт у мене з ним закінчився, так що у мене перед ним, а у нього переді мною немає ніяких зобов'язань. При тому, що це буде і так рейтинговий бій, мій контракт з Доном Кінгом завершився ще рік тому. Зараз я вільний боксер, вільний агент. Ні до кого немає ніяких претензій.

- Може вартує запросити його?

- В якості спаринг-партнера? (посміхається)

- З якими думками залишаєте бокс?

- Коли починав підготовку, було важкувато. У перебігу чотирьох років, що не боксував, форму я підтримував, але рукавички не одягав. Вів активний спосіб життя. Коли попрацював зі своїм тренером Дмитром Дмитровичем Сосновським на зборах... Зараз я сконцентрований на своїй підготовці і конкретному бою. Напевно, я це зрозумію все тільки тоді, коли проведу свій останній раунд в ринзі. Тільки потім прийде це відчуття. Зараз же я, наче, готуюся до наступного поєдинку. Немає відчуття, що це останній бій і на цьому все. Я собі вирішив, що він буде останній, але відчуття такого, що це все, життя скінчилося, такого, звичайно, немає. Мені просто цікаво, як я себе в перебігу цих чотирьох років, коли не виступав, зміг тримати у формі. Просто для себе цікаво, чи може людина привести себе в порядок, вийти і гідно виступити. Думаю, що людина, яка цілеспрямовано тренується, готується... Все залежить від самого спортсмена. Немає нічого неможливого.

- Чи не думали ви, що після «прощального» бою захочеться ще?

- Дмитро Дмитрович з Романом Степановичем Семенишеним мене агітували, але я відповів «ні». Мені подобається бокс, але я вже вирішив.

- Що має статися в країні, щоб ви взяли в руки зброю і пішли воювати?

- Тільки після того коли Верховну Раду «упакують» разом з усіма міністрами, візьму в руки зброю і я. Ми спортсмени - люди, які прославляють свій регіон, місто і країну. А люди, які знаходяться там, вони, навпаки, ганьблять нашу країну. Тому, перш за все, я думаю, потрібно брати в руки зброю їм, а потім прийматися за спортсменів. Ми займаємося своєю професійною діяльністю, це наша робота і наше зобов'язання. І я думаю, що завдяки видатним українським спортсменам нашу країну ще поважають і знають.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: