Андрій Котельник обіцяє влаштувати львів’янам справжнє спортивне свято

19 липня 22:41
Переглядів: 262
Котельник

У вересні цього року відомий український боксер Андрій Котельник обіцяє влаштувати львів’янам справжнє спортивне свято. Спортсмен планує провести на стадіоні «Арена Львів» вечір боксу, який відбудеться під назвою «Повернення чемпіона». Після трирічної перерви у спортивній кар'єрі львівський чемпіон хоче перевірити свої сили і знову вийти на ринг.

"Щодо проведення вечору боксу, наразі тривають перемовини. Якщо бій таки відбудеться, то ми його проведемо на «Арені Львів» 20 або 27 вересня. Але це звісно, якщо вдасться домовитися. Чи це буде останній бій – я не готовий сказати. Однозначно захід називатиметься – «Вечір чемпіона». Обіцяю, що це буде хороший вечір боксу, зі серйозною андеркартою, із сильними боксерами."

"Сподіваюся, що все вдасться організувати добре. Це буде ціле шоу, тому я очікую, що стадіон «Арена Львів» буде заповнений повністю. Мене у Львові знають і люблять, тим більше у нашому місті давно не було таких поєдинків. Також на цей вечір приїде багато відомих особистостей. І квитки продаватимуть за помірними цінами, аби кожен студент міг його собі купити."

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: