Андрій КОТЕЛЬНИК: «Олег Кононов мені сказав, що давно хотів побувати на боксерських змаганнях»

26 грудня 21:18
Переглядів: 504
Default Image

Цього вікенду відбувся VІІІ Всеукраїнський традиційний боксерський турнір на призи Андрія Котельника. Під час турніру кореспондент "Галичини спортивної" поспілкувався з Андрієм Котельником.

--Турнір нам вдався, -- каже Андрій Котельник. - Не дивлячись на те, що він відбувся не у Львові, а у спортивному комплексі в Малечковичах, на турнірі було присутньо багато глядачів. Приємно, що мер Львова Андрій Садовий зумів знайти час та відвідати турнір, а також головний тренер ФК «карпати» Олег Кононов та старший тренер збірної України з боксу Дмитро Сосновський, а також багато інших людей, які знайшли час та прийшли на цей турнір. Головне на цих змаганнях, що учасники турніру набралися досвіду, позмагалися. Найголовніше те, що турнір відбувся і він є і залишається традиційним у нашому місті. Хочу подякувати моїм хорошим, близьким друзям, співорганізаторам, меценатам.

--Як виникла ідея запросити на турнір головного тренера ФК «Карпати» Олега Георгійовича Кононова?
--Ця ідея в мене була вже давно. Десь півроку тому назад адміністратор ФК «Карпати» зробив нам зустріч з футболістами, з головним тренером команди Олегом Георгійовичем Кононовим. Після цього ми спілкуємося, я відвідую матчі за участі «Карпат», був на їхній тренувальній базі. Тому Олег Кононов, коли ми спілкувалися, сказав, що із задоволенням відвідає такі змагання. Приємно, що він знайшов час та відвідав цей турнір. І коли ми з ним сьогодні спілкувалися, він мені сказав, що давно хотів побувати на боксерських змаганнях, адже раніше бачив їх лише по телевізору.

--А що скажеш про боксерські пари цього турніру?
--Пари підібрані із рівних боксерів. Хлопці на гідному рівні провели свої поєдинки. Найголовніше, аби вони побоксували між собою, набралися досвіду та знали над чим їм необхідно працювати.

--Андрію, цей турнір проводиться вже увосьме і став традиційним. У майбутньому в планах є відкриття своєї дитячої школи?
--У перспективах така ідея є. Можливо, навіть у Львові зробимо боксерський клуб Андрія Котельника. Однак не все відразу. Адже зараз здебільшого займаюся спортивним комплексом, де зараз відбувається цей турнір, також тренуюся, а також треба ще й знаходити час на депутатську роботу в Рівненській обласній раді. Тому бракує трішки часу і відразу важко все охопити. Але в перспективах будемо над цим працювати і в 2011 році зроблю усе для того, аби боксерський клуб Андрія Котельника відкрився у Львові.

--Попереду різдвяно-новорічні свята. Що побажаєш читачам "Галичини спортивної"?
--В першу чергу бажаю здоров’я, благополуччя, стабільності, здійснення всіх мрій, які перед собою поставили люди, а найголовніше - стабільності у нашій державі, а також йти спрямовано до своєї цілі, не опускати руки в цей непростий час та вдосконалюватися. Треба працювати над собою. І, взагалі, життя – це випробування в кожної людини. Хоча, які б критичні ситуації не траплялися, з кожної завжди можна знайти вихід, а для цього треба працювати та вірити в себе.

--Де святкуватимеш цей Новий рік?
--Цей Новий рік святкуватиму однозначно в Україні, у колі сім'ї та друзів. Хоча поки що конкретно ще не визначився, де саме в Україні святкуватиму цей Новий рік. Стосовно Різдвяних свят, я теж, мабуть, буду у Львові, а потім всередині січня поїду в США.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: