Андрій Котельник: "Спілкуюсь з футболістами та ходжу регулярно на матчі "Карпат"

20 липня 14:41
Переглядів: 205
Котельник

Андрій Котельник про пристрасть до футболу

- Хто зараз найсильніший боксер в Україні?

- Із професіоналів – Василь Ломаченко, який тільки нещодавно здобув титул чемпіона світу. Хоча усі хлопці, які відстоювали честь України на Оліміпаді, дуже сильні – Олександр Усик, Євген Хітров, Олександр Гвоздик. Вони всі мають шанси стати чемпіонами світу.

Особисто я спілкуюся зі всіма і не тільки з боксерами. Дружу з Олегом Лужним, з Артемом Федецьким, з Андрієм Тлумаком. Дружу майже з усіма «карпатівцями». Також підтримую постійний контакт із Мироном Маркевичем і з Володимиром Єзерським. Стараюся, підтримувати стосунки зі всіма. Спілкувався з Коноплянкою, Ротанем, Селезньовим – нормальні хлопці, що тут сказати. Я дуже люблю футбол, за яким зараз слідкую більше навіть, ніж за боксом.

- Вболіваєте за «Карпати»?

- Це місцева команда. Народна команда. Я не те, що аж так підтримую, але на матчі ходжу регулярно. Також часто дивлюсь цікаві футбольні поєдинки по телевізору. Сам граю у футбол – на позиціях нападника. Спереду подобається грати більше.

На чемпіонаті світу підтримував Іспанію, яка, на жаль, здулася дуже швидко. У фіналі вболівав за Аргентину. Хоча й не так за Аргентину, як за Мессі. Адже він талановитий футболіст, який виграв у футболі вже все, що можна, крім Кубку світу. На жаль, так і є – попри чотири «Золоті м’ячі» Мессі не вважатимуть найсильнішим, доки він не переможе у фіналі чемпіонату світу. Мессі заслужив цей титул. Німці ж у свою чергу, якісь аж надто впевнені. У них навіть емоцій не видно. Після гри з Бразилією складалося враження, що Німеччина так кожного тижня у бразильців виграє – 7:1.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: