Андрій Котельник: "Володимир Кличко не цікавий американцям"

03 червня 07:57
Переглядів: 489
Котельник

Львів’янин Андрій Котельник, екс-чемпіон світу у 1-й напівсередній ваговій котегорії по версії WBA, в ефірі телеканалу НТА поділився враженнями про останній бій Володимира Кличка, який відбувся в США з Браянтом Дженнігсом.

- Ти для всіх хороший не будеш. Той бокс який демонструє Володимир Кличко не цікавий для американського телебачення і американців. Вони хочуть шоу, вони хочуть нокауту щоб була бійка, те за що вони платять.

Поєдинки Володимира в Європі і Америці відрізняються. Ті бої, які Кличко проводить в Німеччині він супер боксує, бій який провів в Москві – не дуже впевнено себе поводив, хоч і виграв. В Америці він зовсім інший.  

Він сильний боксер і конкурентів в нього сьогодні нема. Але коли кажуть, що він переписує історію то це трошки не так. Тому що, якщо його поставити в один ряд з тими боксерами, які були «королями» і які є легендами цієї категорії, то він ще не дотягує до них. Це моє думка щодо Володимира.

Так сильнішого він нього наразі нема, але бій в Америці довів, що він не так спокійно себе почуває, як в Європі. Трошки там інша публіка. Американці платять по тисячі доларів за місця біля рингу щоб люди бились, а не скакали і робили «бій з тіню».  Якщо ти платиш такі гроші то хочеш подивитись шоу. Ось чому на бою Майвезер – Пакяо такі суми.

Потрошки опоненти до нього підбираються. Зараз будуть бої з першими номерами в рейтингах і йому буде не просто. Правда вже в бою з Пулєвим, якби він не нокаутував супеника, то не відомо, як би це все закінчилось. В нього паніка була в перших раундах. Добре що він там в кінці попав, а так перші хвилини панікував. І в Америці знов показав, що він не впевнено себе почуває. Якщо порівнювати з Майком Тайсоном, Леноксом Люїсом, то вони впевнено почувались, і якщо в них щось не виходило все одно було видно хто є хто. А тут чотири пояси, хоче за п’ятий боксувати. Якщо з Ваулдером хоче боксувати, то там буде дуже важко. В таких боях можуть перемогу і по очках не дати.

Бокс, який він показав в останньому бою – це не бокс. Мій тренер казав: «Якби ти так боксував, як Володимир проводить свої останні поєдинки, я б тобі сказав щоб ти закінчував з боксерською кар’єрою». Це не є бокс. Виходить людина, яка володіє 10 років поясами по найпрестижніших версіях і не знає що йому робити з людиною, яка провела 20 боїв. 

 

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: