Андрій Котельник зіграв у футбол з юніорами "Карпат"

09 грудня 12:00
Переглядів: 142
Котельник

Відомий львівський боксер Андрій Котельник вирішив згадати дитинство та побігати у футбол разом із гравцями юніорської команди ФК «Карпати». Як зауважив тренер «зелено-білої» молоді Андрій Тлумак, зі знаного боксера міг би вийти чудовий нападник.

Саме Андрій Тлумак запропонував своєму відомому тезці і товаришу долучитися до тренування юного покоління «Карпат». Мовляв, побігаєш, розкажеш хлопцям про свою кар’єру, адже їм не щодня випадає нагода поспілкуватися із чемпіонами світу.

«Видно, що грають професіонали, - поділився першими враженнями від побаченого на полі Андрій Котельник. – Молоді, але мають потенціал. Мені  приємно спробувати себе у ролі  футболіста».

Комплімент за комплімент: попри те, що Котельник присвятив своє життя іншому виду спорту, виявилося, що в нього є чималі задатки до футболу. Як зауважили юні «леви», боксер, за стилем гри, нагадав їм португальця Кріштіану Роналду. 

«У Андрія – хороша вибухова швидкість, хороший дриблінг – це ті якості, що дуже потрібні «крайньому» нападнику», – прокоментував дії  Котельника на полі Андрій Тлумак.

Як зізнався Андрій Котельник, у дитинстві він часто грав у футбол із товаришам:

«Я був простим хлопцем, який у дворі бігав у футбол, займався боксом. Мені було 6 років, але я важив лише 24 кілограми. Але тренер вже тоді сказав: «Дивіться на того малого – він колись буде колись чемпіоном світу». Я слухав і думав: «Який із мене чемпіон світу?». Тож я знаю, що саме такому віці дітям треба спілкування, треба поштовх,  щоб не зупинялися у розвитку».

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: