Андрій Кухарук: "Лише наприкінці року у нас з'явилась справжня команда"

09 грудня 08:00
Переглядів: 146
Кухарук

19-річний півзахисник "Ниви" Андрій Кухарук став одним із тих, хто добився чималого прогресу під кінець року. Про свої та командні успіхи Андрій розповів клубному сайту.

— Андрію, уже позаду перша частина чемпіонату. За цей період у клубі відбулося чимало змін, було багато невдач, але були й успіхи. Якщо проаналізувати ці пів року, то чого команді не вистачило щоб виступити краще?

— Так, дійсно ці пів року було багато перемін: і зміна головного тренера, і склад команди ставав щоразу меншим, фінансова ситуація в клубі також мінялась. Але основною причиною наших невдач я бачу слабкий командний дух. Уже вкінці нас хоч і було мало, але у нас з'явилась справжня команда. І ми почали брати очки у матчах з будь-якими суперниками.

— На зимову перерву команда пішла з відривом 8 очок від передостаннього місця. Як думаєш, цю різницю можна відіграти у другій частині чемпіонату?

— На мою думку, 8 очок можна і треба відіграти в другій частині чемпіонату і зберегти прописку в Першій лізі!

— Тренер Петро Бадло нещодавно відмітив твій прогрес у своєму інтерв’ю. Яку оцінку поставиш сам собі у цьому чемпіонаті?

— Це дуже приємно, коли головний тренер відмічає твій прогрес. Значить я рухаюсь в правильному напрямку. Оцінку собі давати не люблю, але є моменти в яких я собою незадоволений.

— Який з матчів цього півріччя тобі найбільше запам’ятався?

— Запам'ятався матч з "Черкаським Дніпром" у Тернополі, коли я забив гол. Прикро лише, що тоді не вдалося перемогти...

— За кілька тижнів розпочинаються новорічні свята. Вже визначився де будеш святкувати?

— Так, буду вдома зі своєю сім'єю і любимою дівчиною. А користуючись нагодою, хотів би привітати всю команду та наших вболівальників з наступаючими святами!

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: