Андрій Квятковський виборов срібло на турнірі Алієва

27 травня 11:13
Переглядів: 398
Андрій Квятковський

Потрібно відзначити, що турнір в Махачкалі цього року зібрав представників найсильніших борцівських держав світу. Іран, Казастан, Таджикистан, Вірменія... У зв'язку з великою кількістю учасників, вчора змагання стартували на дві години раніше запланованого.

У перший день медаль українській команді приніс Титал Джафарян.

У півфіналі наш борець переміг одного з фаворитів змагань - кубинця Франко Чамізо (саме йому вболівальники на форумах пророкували перемогу в категорії 65 кг), який виступає під італійським прапором. Сутичка була досить напруженою і видовищною, результат вирішив єдиний бал - 14:13 на користь українського борця.

У фіналі Титала чекав багаторазовий призер яригінскій турніру Ахмед Чакаєв. Джафарян поступився з рахунком 12:1 ставши срібним призером престижного турніру.
 
У другий день змагань кращий результат показав Андрій Квятковський. У півфіналі з рахунком 8:6 він відібрав путівку у фінал у переможця яригінского турніру Рамазана Шамсудінова. У фіналі категорії 70 кг Квятковського чекав Джалалудін Курбаналієв, результат сутички 6:2. Андрій Квятковський виборов срібло!

Фото: Григорія Данько

У категорії 125 кг боролося відразу три українці і двоє стали бронзовими призерами.

Гарну боротьбу показав Ален Засєєв. Так сутичка фаворитів - фіналіста чемпіонатів світу та Європи осетинського українця Алена Засєєва і чемпіона світу-2011 білоруса Олексія Шемарова була однією з найяскравіших на турнірі. Перший період був за білорусом - 3:1, потім став набирати бали Засєєв, і рахунок став 9:3. Але Шемаров не занепав духом і майже наздогнав опонента, але все ж борцю з України вдалося відстояти перевагу - 10:8. Потім Ален достроково виграв у Анзора Хизрієва з рахунком 12:2, але до виходу у фінал йому не вистачило всього одного балу, результат півфінальної зустрічі з іранським борцем Овель Хоми - 6:5. У бронзовому фіналі Ален здобув перемогу.

Інший наш важковаговик, Олександр Хоцяновський, також скористався шансом в бронзовому фіналі і зайняв третє місце на турнірі.

Вітаємо спортсменів та весь тренерський штаб з успішним виступом на дагестанських килимах!

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: