Андрій Манастирський і Святослав Зданкевич – бронзові призери чемпіонату України з пауерліфтингу

27 листопада 12:30
Переглядів: 99
Диплом

З 21 по 25 листопада в .Коломиї відбувся чемпіонат України з пауерліфтингу серед юнаків та юніорів (вихованців ДЮСШ), який зібрав найсильніших спортсменів України. Даний чемпіонат є відбірковими змаганнями для участі спортсменів даних вікових груп у міжнародних стартах з пауерліфтингу без екіпірування.

Дебютантами чемпіонату стали першокурсники Львівського державного університету фізичної культури Старов Віталій (2 ФС), Манастирський Андрій (2 ФС), Зданкевич Святослав (2 ФС), Гладкий Віктор (1 ФФВ).

У ваговій категорії до 66 кг Старов Віталій в жорсткій боротьбі зібрав суму 465 кг (155+117,5+192,5), що лише на 10 кг менша за норматив майстра спорту України. Разом з тим, даний результат не доволив Вітаілію піднятися на п’ядестал пошани. Остання спроба в тязі стала вирішальною для Віталія, який лише 2,5 кг програв в боротьбі за бронзову нагороду.

У ваговій категорії до 74 кг виступав Манастирський Андрій, який зібрав суму триборства 520 кг (182,5=127,5+210). Андрій боровся за бронзову нагороду і в тязі становій йому вдалося випередити суперника за власною вагою та посісти третє місце в цій ваговій категорії.

Вперше на всеукраїнському помості виступав Гладкий Віктор, який у ваговій категорії до 83 кг зібрав суму 520 (170+130+220) кг та посів 5 місце. Сума триборства спортмена перевищує норматив кандидата в майстри спорту на 30 кг.

У ваговій категорії до 105 кг третю сходинку виборов Зданкевич Святослав з сумою триборства 485 кг (175+110+200).

Необхідно зауважити, що спортивні досягнення продемонстровані спортсменами на чемпіонаті України серед юнаків та юніорів (вихованців ДЮСШ) є досить високими. Протягом даних змагань 14 разів було встановлено рекорди України у різних вправах.