Андрій Маркович: "Наше завдання – бути в трійці"

23 листопада 21:24
Переглядів: 120
Маркович

Останній матч за участю команди «Карпат» U-21 змусив радіти вболівальників. Хлопці на виїзді обіграли донецький «Шахтар» та наблизились до найближчого опонента по турнірній таблиці – «Олімпіка». Андрій Маркович також вніс неабияку частку своєї праці у здобуту перемогу. Зокрема, саме захисник «зелено-білих» відкрив рахунок у матчі, забивши у ворота донеччан в середині другого тайму.

– Останній матч із завжди принциповим суперником «Шахтарем» команда виграла. Які враження залишились після того поєдинку?
– Як і після кожної перемоги враження виключно позитивні. Ми виконали все, що вимагав від нас тренер і завдяки цьому, думаю, змогли здобути перемогу. Дуже приємно вигравати в такого суперника, як «Шахтар». Матч видався справді важким, адже там грають досвідчені та кваліфіковані виконавці. 

– На твою думку, за рахунок чого вдалось перевершити «гірників»?
– Перш за все, за рахунок дисциплінованої гри в захисті нашої команди. Добре зрозуміли установку тренера на матч і намагались її дотримуватись. Відштовхувались від суперника, знали, що донеччани мають хорошу та швидку атакувальну ланку. Ну і, звичайно, за рахунок великого бажання та самовіддачі, адже без цих чинників також дуже важко здобувати перемоги.

– У тому матчі у тебе була особлива місія, адже ти вийшов на поле з капітанською пов’язкою. Можливо відчував якийсь додатковий об’єм роботи за собою?
– Виходити у ролі капітана для мене звичайно приємно. Не можу сказати, що кардинально щось змінилось. На полі намагався просто більше підказувати партнерам по команді.

– Зараз ви займаєте 4 місце в турнірній таблиці і найближчий суперник донецький «Олімпік» вирвався вперед всього на 2 очки...
– Ми завжди сподіваємось тільки на краще. Виходимо на поле з бажанням вигравати у кожній грі, заробляти очки та підніматись все вище у турнірній таблиці. Перед нами стоїть завдання піти на міжсезоння знаходячись у трійці призерів. Особисто я вважаю, що це дійсно можливо і команда теж надзвичайно прагне цього.

– А замахнутися на «золото», обійшовши «Динамо» та «Шахтар»?
– Немає нічого неможливого. Якщо кожен матч грати з великим бажанням і самовіддачею та дослухатись до настанов тренера, то, думаю, можна зайняти і першу сходинку в чемпіонаті.

– Яка атмосфера панує у команді перед поєдинком із «Зорею»?
– Ми здобули важку перемогу, тому команда справді тішиться. Тренер задоволений як грою, так і результатом. У звичайному режимі готуємось до наступної гри. Будемо розбирати наші помилки допущені у попередньому матчі, щоб не повторити їх з луганчанами. Підходимо до гри з позитивним настроєм і налаштовуємось виключно на перемогу.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: