Андрій Павелко: "ФФУ мала виконати рішення CAS по справі Гудими"

24 грудня 07:30
Переглядів: 165
Павелко

Президент Федерації футболу України Андрій Павелко підкреслює, що ФФУ мала виконати рішення Спортивного арбітражного суду в Лозанні по справі єкс-гравця Карпат Володимира Гудими, а клуб повинен виконати свої контрактні зобов'язання.

"Сьогодні вже є рішення Лозаннського суду, що у спорі Гудими та Карпат клуб має сплатити гроші та виконати свої контрактні зобов'язання. І Федерація футболу України мала виконати рішення Лозаннського суду, і це було не на користь Карпат, а на користь футболіста Гудими", – зазначив він в ефірі програми Vox Populi на телеканалі ZIK.

Павелко вказав, що спір Гудими та Карпат був не зовсім простим юридично. "В ньому є історія не зовсім правильних рішень попередньої Палати з вирішення спорів. І я підтверджую, що у Карпат були юридичні вимоги по справедливості в цьому рішенні. На жаль, закон зворотної сили немає, і ці рішення були прийняті ще до того, як я очолив ФФУ", – пояснив президент ФФУ.

Павелко вважає, що ця історія у майбутньому має бути уроком усім юристам українських клубів, щоб при підписанні контрактів дуже детально та системно працювали з агентами та самими футболістами, та у майбутньому такі випадки не повторювалися.

"Як вболівальник я проти, щоб очки відбиралися в кабінетах, але ми маємо підкорятися спортивним судам та виконувати всі їх рішення", – підсумував керівник федерації.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: