Андрій Павелко: "Не можна допустити, щоб хтось прийшов до керівництва, ламаючи когось через коліно"

02 березня 03:54
Переглядів: 150
ФФУ

Кандидат на пост глави Федерації футболу України Андрій Павелко розповів, що не можна допускати, щоб хтось прийшов до керівництва ФФУ, порушивши закон.

- Про те, що на Вашу користь використовується адмінресурс, вже встигли висловитися. Є інформація, що пан Кочетов дзвонив в деякі регіональні федерації і говорив, що влада хоче бачити главою ФФУ Павелко. Також була інформація про дзвінки губернаторам областей, щоб вони впливали на рішення місцевих федерацій ...

- Наведіть мені в приклад хоча б одну область, одного губернатора, голову регіональної федерації, на якого таким чином хотіли вплинути! У нас сьогодні вільне суспільство. Це при Януковичі люди боялися висловлюватися і думали, що їх можуть задавити. Зараз ніхто нічого не буде приховувати. Якщо буде такий факт, то, повірте мені, він стане надбанням громадськості.

- Що станете робити Ви, якщо такий факт все-таки буде доведено?

- Будемо публічно розбиратися. Особисто приїду і попрошу колег, які займаються подібним, не втручатися в ці справи. Будемо виключати цих людей з футбольного життя нашої країни назавжди. Мало того, я вважаю, що у цих обласних федерацій буде повне право поміняти свою думку і публічно висловити його. Ні в якому випадку не можна допускати, щоб хтось прийшов до керівництва організації, порушивши закон, нагинаючи когось через коліно. Тому що за останніх 15 років роботи в Федерації футболу Дніпропетровської області я добре дізнався своїх колег. Мені їх не варто переконувати.

- Ви ж знаєте, як раніше багатьох "нагинали через коліно"?

- Звичайно. Ламали людей, щоб змінити ситуацію.

- Вас ламали, коли ви пішли проти Григорія Суркіса?

- У тому числі, і моїх колег з інших областей. У мене трохи по-іншому було. Були особисті моменти. У той момент проходило Євро-2012. Це було непросто!

- Ви були ображені, що Дніпропетровську не дали право прийняти матчі чемпіонату Європи?

- Тоді вся футбольна громадськість Дніпропетровщини була ображена. Коли ми розглядали це питання на виконкомі дніпропетровської федерації, у всіх була одна точка зору. Вам просто складно уявити, що це означало для нашого краю. Зараз, через час, багато речей бачаться вже зовсім по-іншому ...

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: