Андрій ПОРІЦЬКИЙ: «Програно бій, але головна битва попереду»

05 травня 15:27
Переглядів: 750
Default Image

Крутіше не буває. Саме з таким переконанням покидали вболівальники червоноградський мототрек “Гірник” ім. Ігоря Марка після двобою їхнього улюбленого “Шахтаря” з командою “Турбіна” з м. Балаково (Росія). І хоч торішній переможець Української ліги спідвею одним пунктом поступився першій команді Росії, проте над місцевим стадіоном ще довго лунало: “Шахтар” – чемпіон!”.

Підсумковий результат матчу – 45:44 на користь «Турбіни». Вигравши у шести заїздах проти п’яти вдалих стартів червоноградців (за чотирьох нічийних), балаковці лише у передостанній гонці зуміли схилити шальки терезів на свою користь. І хоч в останній спробі дует Карпів-Даркін з команди «Шахтар» нагадали гостям, хто в домі господар, все ж подолати відрив не вдалося.

Після вдалих трьох заїздів табло висвітлило мирний результат – 9:9. Четвертий заїзд, як пізніше з’ясувалось, коштував «Шахтареві» перемоги. Напередодні матчу двоє червоноградських юніорів (Андрій Кобрин та Володимир Тейгал) травмувалися. В строю залишився лише Олександр Локтаєв. У четвертому заїзді він настільки перехвилювався (як-не-як один боровся проти дуету росіян), що відразу на старті залізний кінь вирвався у нього з-під рук. Тож балаковці без будь-якої боротьби здобули максимум – 5:0.

«Ніякої трагедії в цьому не вбачаю, – підсумував президент червоноградського «Шахтаря» Андрій Поріцький. – Поразка – річ не з приємних. Але попереду ще буде поєдинок з Балаково, і ми готові взяти реванш».

Що стосується особистих результатів, то бездоганно виглядав Еміль Сайфутдінов. Дворазовий чемпіон світу серед юніорів, цьогорічний учасник Гран-прі в усіх своїх шести заїздах першим перетинав фінішну стрічку. По-друге, явно нижче своїх можливостей виступили легіонери «Шахтаря» (Сергій Даркін та Збігнєв Сухецький на двох привезли лише 15 пунктів). По-третє, очний двобій із авторитетними російськими спідвеїстами переконав, що капітан червоноградського «Шахтаря» Андрій Карпов у чудовій формі.

Наприкінці матчу спідвеїсти «Шахтаря» щиро дякували стадіону за підтримку. «Наші уболівальники справді унікальні, – переконаний президент місцевого фан-клубу «Віраж» Володимир Іванець. – У перемогах «Шахтаря» є і наша заслуга».

Найближча зустріч в Українській лізі спідвею відбудеться 5 травня у місті Рівному, де місцева команда «Каскад» зустрінеться з «Турбіною» (м. Балаково).
Інна КОРЧУК, http://wz.lviv.ua
Фото http://www.speedway.chervonograd.com

 

 

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: