Андрій Проценко виграв 1 місце на командному Євро-2014

22 червня 17:07
Переглядів: 198
проценко

Учора, 21 червня, в перший день змагань в елітній групі командного чемпіонату Європи з легкої атлетики в Брауншвейгу (Німеччина) відразу кілька українських атлетів показали чудові результати.

У секторі стрибків у висоту переміг студент третього курсу Львівського державного університету фізичної культури Андрій Проценко. Він – єдиний серед 12-ти учасників підкорив планку на висоті 2,30 м, залишивши другу олімпійського чемпіона-2008 Андрія Сильнова з Росії.

Зазначимо, що Проценко 2 м 30 см, як і всі попередні висоти, взяв з першої спроби та ще й з солідним запасом! Це дуже добре видно на фото, яке до вашої уваги.

Підсумкові результати в стрибках у висоту серед чоловіків:

1. Андрій Проценко (Україна) – 2 м 30 см

2. Андрій Сільнов (Росія) – 2 м 28 см

3. Ярослав Баба (Чехія) – 2 м 26 см

Зауважимо, що Андрій виграв свою дисципліну у протистоянні з олімпійським чемпіоном-2008 Андрієм Сільновим. Всі три спроби росіянина взяти 2 м 30 см були невдалими... А український атлет, гарантувавши собі перше місце, штурмував рекордні для себе 2 м 40 см. Поки що ця висота йому не підкорилася. Та головне, приніс збірній Україні максимально можливі 12 залікових очок до командного заліку, що в значній мірі допомогло «синьо-жовтим» за підсумками першого дня змагань набрати 139 очок і розташуватися на шостому місце. Після суботньої програми змагань загальний залік очолила команда Росії – 192 очка. Друга – Німеччина (188), а третя – Франція – (161).

Додамо, сьогодні змагання в Брауншвейгу продовжаться, а по їх завершенні визначиться переможець командного Євро-2014.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: