Андрій Проценко: "Я знав, що якщо потраплю 2.38, то потраплю і 2.40"

16 червня 20:30
Переглядів: 813
проценко

Український легкоатлет, студент Львівського державного університету фізичної культури Андрій Проценко, встановивши особистий рекорд 2,35 зі стрибків у висоту на етапі Діамантової ліги в Нью-Йорку розповів про свої враження і чому Богдан Бондаренко виступає для нього мотиватором:

«Толком адаптації не було, тому що я тільки прилетів і через день змагання. І я в процесі перельоту намагався не спати, щоб відразу акліматизувався.

Взимку я вже стрибав 2.36, тому цей рубіж для мене вже підкорений. На змаганнях у мене було дуже хороше самопочуття, готовність, навіть виходячи на третю спробу стрибка, я відчував, що візьму висоту. Був готовий до цього. Я знав, що якщо потраплю 2.38, то потраплю і 2.40. Там особливої різниці немає, але поки ще важко боротися за цю висоту, сильні суперники.

У Богдана Бондаренко результат немаленький, тягнешся за ним. Намагаєшся здатися не гірше, ніж він. Я намагався йому щось підказувати. Я говорив, щоб він не зупинявся і робив повний стрибок. І середині стрибка він став замислюватися повністю робити чи ні, тому й збився».

 

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: