Андрій РОМАНОВИЧ: "Буває, що начебто готовий здорово, а пролітаєш, як фанера над Парижем"

31 січня 11:17
Переглядів: 95
Романович

Андрій Романович, головний тренер ВК «Галичанка-ТНЕУ-Укрінбанк», про майбутній матч з ВК «Керкінітіда»:

- Наскільки важливі ці матчі в контексті боротьбі за потрапляння в четвірку кращих на першому етапі?

- Ці матчі з числа ключових. Звісно, дуже важливо не втрачати очок в матчах з командами з нижньої частини турнірної таблиці, а також постаратися взяти очки з фаворитами, але в стикових матчах задача чітка: позитивний баланс. Ці поєдинки багато що визначать, але не можу сказати, що вони визначать ВСЕ в боротьбі за четверту сходинку.

- Як ви оцінюєте форму своїх підопічних напередодні туру?

- Складно про це говорити, адже в таких матчах важливе значення відіграє психологія. Буває, що начебто готовий здорово, а пролітаєш, як фанера над Парижем. Взяти хоча б наш другий матч в Євпаторії, коли на матчболі в четвертій партії і в захисті підняли, і довели добре, і передача в «четвірку» була якісною - тільки забій, але… Не забили. І в підсумку програли. Могли набрати три очки, а набрали лише одне. Тож готовність покажуть самі матчі.

- Слабкі та сильні сторони опоненту?

- Серед сильних сторін відзначу гостру та швидку атаку, яку дає зв’язуюча Ольга Олійник, і це головний козир «Керкінітіди». Вона пасує розумно та якісно. У нас же зв’язуюча ще дуже молода. Кримська команда не дуже добре приймає, якщо порівнювати з «Хіміком», але неслабо, якщо порівнювати з іншими командами, зокрема нашою. Начебто і несильно блокують, але це теж все відносно.

У нас більш збалансована команда, адже волейболістки грають на своїх позиціях, а у «Керкінітіди» - ні, але кримчанки все ж таки більш досвідчені, і це дається взнаки.

- Які критерії визначать переможця в цих матчах?

- В першу чергу, прийом-подача. Зв’язуюча «Керкінітіди» грає у швидкісний волейбол, тож наша задача ускладнити їй ці можливості. Від прийома-подачі залежить, наскільки агресивно гратимуть і наші перші темпи, наскільки вільно гратимуть крайні нападники.

- Яка кількість очок в вас влаштує в цьому двобої

- Як я вже говорив, нас влаштує тільки позитивний баланс: 6-0, 5-1, чи 4-2.


Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: