Андрій Романович: "Галичанка" більш досвідчена команда, і це далося взнаки упродовж обох матчів"

07 жовтня 16:00
Переглядів: 247
Романович

Тернопільська «Галичанка», яка в міжсезонні посилилися такими гравцями як Юлія Палій та Наталя Чернецька, програла лише партію за два матчі молодій «Волині», яка до того ж втратила у другому матчі Ганну Галицьку.

«Галичанка-ТНЕУ-Укрїнбанк» (Тернопіль) - «Континіум-Волинь-Університет» (Луцьк) - 3:1 (25:16, 17:25, 25:22, 25:16); 3:0 (25:12, 25:22, 25:19)

Андрій РОМАНОВИЧ, головний тренер ВК «Галичанка-ТНЕУ-Укрінбанк»:

- Як і передбачав напередодні туру, так і сталося. Перший матч – чимало нервів, чимало помилок – і з однією, і з другої сторони. Так, вигравши першу партію 25:16, ми припустилися шести помилок на подачі. «Галичанка» більш досвідчена команда, і це далося взнаки упродовж обох матчів.

- В перший день «Галичанка» програла одну партію. З чим ви пов’язуєте поразку в неї?

- Деякі гравці вирішили, що ми вже перемогли. З іншого боку і «Волинь» не треба зкидувати з рахунку. В другій партії луцькі волейболістки вже розігралися - ми  їм дали таку можливість, і вони її використали. І другу, і третю партію суперник провів на високому рівні. Ця команда може піднести сюприз будь-якій команді.

З часом шляхом зпалювання нервових клітин вдалося повернути гру в необхідне нам русло, і вже в четвертій ми не мали проблем.

- У другий день команда виглядала більш стабільно?

- Так, і більш стабільно, і більш впевнено. Щоправда, другий матч… важка травма Ганни Галицької, що завадило їй продовжувати гру. І це, звісно, вплинуло на боєздатність суперника.

- Як ви оцінюєте гру Наталі Чернецької, яка пізно розпочала готуватися до сезону?

- Так, «Сєвєродончанка», у складі знаходилася Наталя, розпочала підготовку лише в середині серпня. Через те, що воєнні дії на сході не припинялися, волейболістка звернулася до керівництва з проханням відпустити додому – клуб пішов їй назустріч. 25 серпня вона розпочала тренуватися в Тернополі. Так що готовність не оптимальна. В першій грі з «Волинню» Наталя вийшла у другій партії та відіграла до кінця, а в другий день грала увесь матч і показала доволі непоганий рівень. 

Богуслав ГАЛИЦЬКИЙ, головний тренер ВК «Континіум-Волинь-Університет»:

- Вважаю, що результат матчів закономірний, адже на даний час «Галичанка» сильніше за нас.

- Що скажете про якість гри підопічних?

- Вони ще не набрали необхідну форму, ще не вистачає стабільності. Гадаю, що друга гра могла скластися по-іншому, якщо б на ії початку не отримала травму коліна Ганна Галицька – було не до цього: носилки, «швидка». Замість неї вийшла зовсім молоденька Любов Ужва, яка майже немає досвіду таких матчів.

- Наскільки важка травма Галицької?

- Вона пошкодила зв’язки. Які конкретно, поки не можу сказати. Якщо пошкоджені хрестоподібні зв’язки, то буде потрібна операція.

- В перший день «Волинь» з Галицькою у складі змогла виграти одну партію…

- Так, були шанси виграти і ще одну партію, ми наздогнали суперника, навіть вийшли вперед, але через свої помилки не змогли довести справу до перемоги. Взагалі, чимало припускаємося своїх помилок – це молодість, а в «Галичанці» дуже досвідчені гравці. Різниця в досвіді досить велика.

- Судячи з всього, ви розраховуєте на прогрес команди вже в найближчому турі?

- Так, вважаю команда підійметься. Головне, піймати впевненість, і тоді все буде нормально.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: