Андрій Романович: "Моментами "Галичанка" показувала вже дорослу гру"

11 березня 12:50
Переглядів: 199
Романович

Тернопільська Галичанка-ТНЕУ-Укрінбанк стала першою командою України, хто зумів в цьому сезоні обіграти Хімік. Нагадаємо, що це відбулося 6 березня в 13-му турі Суперліги. Головний тренер тернопільчанок та один зі співавторів сенсації Андрій Романович в інтерв’ю прес-службі ФВУ проаналізував матчі з чемпіонками країни.

— Андрію Васильовичу, які, на ваш погляд, складові перемоги?

— Щоб ця перемога стала можливою було необхідно поєднання низки факторів. В мінус Хіміку зіграла відсутність через травму Ірини Трушкиної, а це сильний козир южненської команди, якого не було на майданчику в ключові моменти матчу.

Крім того, мої підопічні грали з дуже великим бажанням, а на своєму майданчику ми взагалі граємо непогано, обігравши в цьому сезоні в Тернополі і Сєвєродончанку, і Орбіту. Рідні стіни, рідна публіка. Як ви знаєте, у нашого вузу — Тернопільського національного економічного університету, новий ректор — Андрій Крисоватий, який дуже прихильно відноситься до волейбольної команди, робить все, щоб в Галичанці була стабільність та впевненість в завтрашньому дні. Його присутність на іграх є додатковим стимулом для волейболісток. Андрій Ігоревич продовжує лінію Сергія Юрія — багаторічного ректора ТНЕУ.

Що стосується безпосередньо матчів, то в перший день гравці вичавили з себе все, що могли. Хіміку десь не вистачило: трохи Трушкиної, можливо, у команди невеличкий психологічний спад - після важких єврокубкових матчів та в зв’язку з виконанням турнірної задачі першого етапу. Ми дуже сильно старалися. Головне, що у нас полетіла подача — таким чином, ми не дали зіграти першим темпам та не давали можливості комбінувати зв’язуючим Хіміка, суперник був змушений спростити гру. Крім того, позначилася на його діях і специфіка залу — чимало м’ячів після обробки в захисті відскакувало в дах — це рідні стіни, про які я говорив.

Ми виграли два очки, але більше від нас виграла публіка, яка була в захваті від цієї перемоги. Мене ж порадували два очки, якими ми компенсували втрати в інших матчах, а також гра підопічних — моментами вона була вже дорослою. Ми рухаємося вперед — це важливо. Ці перемоги повинні додати впевненості перед матчами в Луцьку, в яких ми маємо остаточно все вирішити.

— Чи не переоцінять свої сили молоді волейболістки після перемоги над лідером?

— Сподіваюсь, ні. Такий момент був після подвійного виграшу у Керкінітіди, коли ми в наступному турі допустили збій в матчі з Кряжем. Такі перепади — характеристика молодості. Ось і в другому матчу з Хіміком упродовж трьох партій була рівна боротьба, а потім вже дався взнаки клас суперника. Сподіваюсь, що в суперечці з Волинню ми зможемо показати такий же рівень, як і в іграх з чемпіонками країни.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: