Андрій Романович: "Ми дуже хочемо завоювати медалі"

04 квітня 13:14
Переглядів: 247
Андрій Романович:

Головний тренер волейбольної команди Галичанка-ТНЕУ-Укрінбанк поділився очікуваннями від першого фіналу з прес-службою ФВУ.

— Як пройшла підготовка команди до першого туру?

— Ми готувалися в Тернополі на своєї базі, контрольних матчів не проводили. Акцент робили на своїх слабких місцях, щоб відштовхуватися саме від своєї гри. Звісно, робили і аналіз суперників.

— Що скажете про суперників?

— Головний фаворит чемпіонату — Хімік, це найбільш збалансована команда. Головні його конкуренти — Сєвєродончанка та Орбіта. Боротьба буде непередбачувана, складно щось спрогнозувати. Багато чого вирішиться вже перший день. Крім того, на триденній дистанції багато чого залежатиме від довжини "лави". Тут перевага у Хіміка та Сєвєродончанки. У нас в цьому компоненті є відставання.

— Ваша думка про календар першого туру?

— Вважаю, що для нас він зручний. В перший день ми граємо з Хіміком, де можемо попробувати свої сили: піде гра, чи ні. Зачепимо ми тут очки, чи ні — ключового значення немає. Другий момент: в перший день між собою грають Сєвєродончанка та Орбіта, і вони, вважаю, розкриватимуть всі свої карти, показуватимуть свій максимум. Ми бачитимемо розклад сил та, можливо, скорегуємо свою думку відносно ігри наших наступних суперників, зокрема, у матчі з головним, гадаю, нашим конкурентом — Орбітою, з якою гратимемо вже у другий день.

— Які задачі ставляться перед командою?

— Ми дуже хочемо завоювати медалі. При певних обставинах ми зможемо цього досягти. Це залежатиме від того, як піде в нас гра. Як показали матчі 1-го етапу, ми можемо обіграти Хімік та програти Кряжу.

— Що необхідно, на ваш погляд, для ії виконання?

— В першу чергу, подача. Щоб максимально ускладнити ведення швидкою гри, на яку орієнтована та ж запорізька команда. Напевно, така ж задача стоїть перед нами і в матчі із Сєвєродончанкою, де є досить досвідчені перші темпи. В цих поєдинках ми повинні вичавити з себе максимум, якщо хочемо чогось досягти.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: