Андрій Романович: "Ми хочемо обіграти Хімік і залишитися на першому місці"

31 жовтня 16:30
Переглядів: 163
романович

Наставник тернопільської Галичанки поділився очікуваннями від протистояння із Хіміком у Южному.

— По матчам, що ми вже зіграли, незважаючи на перемоги в них, ми не можемо оцінити реальну силу команди. Це буде можливо зробити тільки в цих іграх з Хіміком. У нас шість перемог, але у суперника теж, і обіграв він своїх конкурентів.

— Тим не менш, ви напевно бачите проблемні місця в грі своєї команди.

— Досвідчені волейболістки тримають гру, молодші грають зі збоями. Надійного рівня гри поки ще немає. Якраз майбутні ігри з Хіміком і стануть контрольними для стану команди. Все-таки задача №1 у нас потрапити в четвірку, і потрапити з бонусними очками, а не з нулем. Реальні наші конкуренти, це Орбіта і Сєвєродончанка, але, само собою, ми будемо боротися і з Хіміком. Але все-таки якість гри багато в чому визначає суперник, а Педуніверситет і Регіна дозволяли нам робити все, що ми захочемо. В матчах з чемпіонками країни, зрозуміло, такого не буде.

— В команду повернулися Юлія Палій та Наталя Чернецька, які повинні бути лідерами за своїм статусом, з досвіду. Вони виправдовують надії?

— У будь-якому випадку виправдовують, оскільки допомагають мені в тренувальному процесі, підказуючи молодим волейболісткам. Це позитивний ефект для команди. А за якістю гри будемо вже далі дивитися.

— У минулому турі, граючи з Педуніверситетом, ви в першому матчі в якості одного з перших темпів задіяли Оксану Мадзар, у другому — Наталю Чернецьку. Чому?

— Якщо Олена Туркула беззастережний №1, то названі вами гравці конкуренти, їх треба тримати в тонусі, якщо в одного з них гра не піде. Чернецька із запізненням розпочала підготовку і ще на шляху до своєї кращої форми, хоча і набрала вже непоганий рівень.

— Яких особистостей виділяєте в складі Хіміка?

— Безумовними лідерами є Надія Кодола та Ірина Трушкіна, які і минулого сезону брали на себе левову частку роботи в атаці. В ключовий момент вони можуть додати і витягнути практично будь-яку гру. В цілому ж Хімік на сьогодні нормально збалансована команда з високою якістю загальної гри. Дві досвідчені сполучні прийшли на місце двох інших досвідчених. По минулим іграм видно, що здорово додала Анастасія Чернуха. Це не може не радувати, оскільки в Україні з'явився ще один потенційно хороший гравець для українського волейболу, для збірної.

— Що, на ваш погляд, треба зробити Галичанці, щоб домогтися позитивного результату в майбутньому турі?

— Хімік класична команда, яка здорово грає і першим темпом, з країв, і з передньої, і задньої ліній. Проти такого суперника можна зіграти тільки класично. Треба звести помилки до мінімуму і зіграти гостро в класичний волейбол. За рахунок одного гравця тут не виїдеш, якщо це, звичайно, не Гамова. Треба просто продемонструвати відмінну командну гру.

Коли ми в минулому регулярному чемпіонаті обіграли Хімік, нехай і невмотивований, це дало серйозний емоційний поштовх команді, особливо молодим гравцям. Ми хочемо обіграти Хімік і залишитися на першому місці. Такі наші цілі на найближчий тур.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: