Андрій Романович: "Ми працювали над своїми недоліками"

05 грудня 21:55
Переглядів: 152
романович

Головний тренер тернопільської Галичанки Андрій Романович дав свій прогноз на двобій із Орбітою на виїзді у Запоріжжі.

— Андрію Васильовичу, між турами була тритижнева перерва. Як команда ії провела, можливо, якійсь спаринги зіграли?

— На жаль, в цей період ряд гравців перехворіли, та й матчів не проводили. Орбіта була у більш вигідному положенні — провела хороші єврокубкові ігри. Що стосується роботи, то працювали над своїми недоліками, готувалися й конкретно до суперника.

— Ваша думка про Орбіту зразку нинішнього сезону?

— Добротна перспективна команда, можливо, ще молода, але згуртована — практично одним і тим же складом грає вже кілька років, а в минулому сезоні ще й Биценко прийшла.

— Але Галичанка має перевагу в досвіді, чи не так?

— Це ще з якого боку подивитися. Так у нас є дорослі гравці, але, нажаль, одна з них — Наталка Чернецька через травму, яку отримала у грі із Сєвєродончанкою, в Запоріжжя не приїхала. З іншого боку, Орбіта вже другий сезон грає в єврокубках, і упродовж цих матчів набралася напевно більше досвіду, ніж ми в чемпіонаті України.

— Перехід в більш просторий, ніж робочий, зал також займе певний час?

— Так. Крім того, в цьому залі чимало різної розмітки, і це теж вимагає часу для адаптації.

— Яке, на ваш погляд, турнірне значення цих матчів?

— Так, можливо, це тільки перше коло й до фінальної частини ще далеко, але набрані очки в будь-якому матчів дозволяють не випасти з першої "четвірки". Вже на початку другого кола ще з одним конкурентом — Волинню, ми граємо в Луцьку, і це матчі бачаться мені дуже складними — дуже незручна та, якщо можна так виразитися, кусюча команда. Взагалі нам, по-перше, треба вирішити задачу потрапляння в четвірку, а для цього треба брати очки в матчах з прямими конкурентами. Вони дають можливість легше дихати. Це матчі, як говорять, за шість очок.

Тож, принаймні, якщо наберемо половину очок від максимуму, буде нормально — це звичайна тактика регулярного чемпіонату.

А як розвернуться матчі з Орбітою, взагалі складно передбачити, адже обидві команди можна назвати молодими, тому й грають нестабільно. А єврокубкові матчі, які проводить суперник, мають велике значення для становлення гравця, і це великий плюс та козир Орбіти. Після таких баталій в чемпіонаті України спокійніше грати, а спокій дає впевненість та можливість менше помилятися.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: