Андрій РОМАНОВИЧ: "Наша перевага в подачі-прийому стала ключем до перемоги в першому матчі"

22 січня 10:47
Переглядів: 134
Романович

Головний тренер ВК «Галичанка-ТНЕУ» Андрій РОМАНОВИЧ відповів на питання прес-служби ФВУ за підсумками матчів 9-го туру з «Волинню», де його команда здобула дві перемоги. Після цього тернопільські волейболістки відірвалися на 12 очок від конкурента та фактично вирішили задачу потрапляння у фінальну четвірку 

Перший матч, як ви знаєте, розпочався не дуже вдало для нас, - розповів наставник. - Причина – гравці, як слід, не включилися у гру. Нормальна робота розпочалася у другій партії – перемогли. Повинні були добиватися успіху і в третій – вели 22:17, але в цей момент команда просто зупинилася. За схожим сценарієм розвивалася четверта партія. Ми лідирували 18:14, а в підсумку видряпали партію лише на позначці «30». П’ята партія вийшла короткою – того ходу, якого вистачало до половини великої партії, вистачило, щоб впевнено перемогти на тай-брейку.

У складі суперника здорово зіграли три волейболістки: традиційно Ганна Степанюк, а також Юлія Молодцова та гравець юніорської збірної Тетяна Яцків, яка в свої шістнадцять діє вже, як доросла.

- Які елементи мали найбільше значення в цьому поєдинку?

- Прийом-подача. Суперник багато програв в прийомі, хоча, наприклад, ключовим моментом в третій партії став саме провал «Галичанки» в цьому елементі. В четвертій - двічі помилилася в прийомі Дудник, і ми трохи не поступилися. Хоча за статистикою прийом-подачу все ж таки мали перевагу, що й стало ключем до перемоги в цьому матчі.

У другий день, без Степанюк, яка є безперечним лідером «Волині», була зовсім інша гра.

- В цих матчах знов не приймала участь досвідчена центральна блокуюча Наталя Чернецька…

- У неї був надрив зв'язок коліна, і ми не стали форсувати ії відновлення, адже доволі впевнено грає на цій позиції Оксана Мадзар. Наталя вже почала бігати та стрибати і, гадаю, до фінальної частини, вона підійде в нормальній формі.

 

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: