Андрій Романович: "Цей рік для нас можна вважати роком виживання"

13 листопада 15:42
Переглядів: 142
Романович

Головний тренер Галичанки-ТНЕУ прокоментував матчі своєї команди проти запорізької Орбіти. Нагадаємо, що в першій грі тернополянки перемогли (3:2), а у наступному матчі поступилися (0:3).

— Якщо об’єктивно оцінювати гру, то дівчата грають, як можуть, — розповідає тренер. — Немає поки у команди майстерності, технічної і тактичної сторони, а тому немає і стабільності. А стабільність, власне, ці моменти і надають. Є в окремих епізодах яскраві спалахи, але вони швидко минають. Діти на майданчику грають у 16-17-річному віці, тому потрібної витривалості у них ще немає. В першу чергу все впирається не у силу ніг, а в концентрацію уваги. Її поки немає. У перший день довелося зіграти всі п’ять партій і це забрало у дівчат всі нерви. У другому матчі старалися спочатку, але програвши першу партію, стався своєрідний надлом і отримали 0:3.

— Чи здивували вас суперниці в ігровому плані?

— Абсолютно нічим не здивували. Є у цій команді сестри Дяченко, які у свій час відіграли в молодіжних збірних, Поліна Лютікова — всі вони досвідчені гравці і старші. Досвідом вони нас і взяли. У нас досвідчений гравець це Галина Щур і якщо можна ще назвати 19-річну Вікторію Дельрос.

— Як оціните гру новачка команди — Оксани Мадзар?

— Знову ж таки це дитина, яка прийшла до нас із останньої команди Вищої ліги. Що вона може показати на рівні основи Суперліги? Що може, те і показує, звичайно, старається, робить все що може. Але за такий короткий проміжок часу зробити з неї хорошого гравця нереально, на це потрібен час.

— Наступні матчі вам доведеться провести з лідерами українського волейболу — Хіміком, Сєвєродончанкою та Волинню. На що розраховуєте у цих іграє?

— У кожному матчі ми стараємося вижати з себе максимум можливостей. А наскільки суперник нам дозволить це зробити…побачимо. Орбіта нам дозволила виграти матч і ми цим скористалися. За рахунку 2:0 вони розслабилися і ми зуміли переламати хід гри. Цей рік для нас можна вважати роком виживання. Якщо суперники дозволять вирвати якесь очко — вирвемо. Знову ж наголошую, що втративши весь чемпіонський склад 2010 року, важко заново побудувати подібне.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: