Андрій Садовий: "Карпати" багато роблять і багато планують нового"

29 липня 08:58
Переглядів: 243
садовий
Мер Львова Андрій Садовий уже кілька разів зустрічався із керівництвом львівських «Карпат», зокрема і на футбольних матчах «зелено-білих»: сторони окреслили плани на найближче майбутнє. Детальніше про це міський голова розповів в коментарі телеканалу ЗІК.  
 
«У першу чергу нас цікавить дитячий футбол. «Карпати» в цьому питанні мають успіхи, постійно розширюють мережу, що дає дітям якісну перспективу. У свою чергу, це приведе і до того, що таку ж перспективу матимуть самі «Карпати». 
 
«Ми будемо підтримувати клуб не лише в питанні розвитку дитячого футболу. Я би хотів, щоб державний стадіон «Арена Львів» переглянув свою цінову політику щодо цін на оренду для «Карпат». Ціни нереально високі. Тому «Карпати» вимушено повернулися на стадіон «Україна». Звичайно, в цьому питанні ми будемо підтримувати «Карпати», бо це наша львівська команда». 
 
«Карпати» багато роблять і багато планують нового – зокрема, створення полів для дітей. Тут обіцяю максимальну співпраця. Займатися цим питанням я доручив керівнику управління сім'ї, молоді і спорту. Сам же я хочу поїхати і подивитися на всі карпатівські об’єкти, а також зустрітися з гравцями. Це гордість нашого міста. В українському футболі ситуація дуже плачевна. Але «Карпати» живі і розвиваються, у клубу є бажання інвестувати додаткові кошти, щоб грати в єврокубках. Ми всі зацікавлені у тому, щоб до Львова приїжджали кращі команди і ми могли милуватися грою «Карпат».
 
«Коли сторони об’єднують зусилля, завжди є спільна вигода. Як приклад, можна навести відомого американського соціолога Роберта Патнема, який досліджував розвиток Італії і вивів дуже цікаву формулу. На думку вченого, активний розвиток Північної Італії полягав у тому, що там був досить розвинений дворовий футбол та церковний хор. Відповідно, такі спільноти дали позитиву в економічному зростанні. Тому пряма залежність між футболом та економікою присутня».
 
«Із керівництвом «Карпат» ми бачилися на останніх матчах, коли прийшло дуже багато уболівальників. Я переконаний, що наша співпраця буде конструктивною» – підсумував Андрій Садовий.
Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: