Андрій Сапуга: "Боремося за найвищі місця"

09 квітня 21:06
Переглядів: 127
Андрій Сапуга

Зважаючи на відсутність Андрія Тлумака, який зараз знаходиться на тренерських курсах в Києві, коментар офіційному сайту щодо перемоги «зелено-білих» над «Металістом» дав Андрій Сапуга. 

«Перший тайм ми почали не дуже впевнено. Чомусь, у нашій грі, на відміну від попередніх матчів, бракувало звичних швидкостей, агресії та віри у власні сили. Тим не менше, моменти у нас були, але саме через недостатнє бажання і наполегливість, ми не могли їх реалізувати. А ще не вистачило концентрації в обороні, маю на увазі той момент, коли ми пропустили контратаку, що закінчилася голом в наші ворота. Ми все ж до перерви гол таки забили, але судді зафіксували офсайд. Претензій до арбітра у цьому епізоді у нас нема». 

«По перерві ми внесли корективи в нашу гру, провели зміни і другий тайм загалом зіграли значно краще, хоча знову ж таки, не на повну потужність. Далеко не так, як ми можемо грати. Все ж ми додали в агресії. У гравців з’явився футбольний голод, ми набагато краще почали рухатися. Усе це допомогло нам дотиснути «Металіст» і отримати перемогу, яку можна назвати трудовою». 

«Сама гра у нас вийшла не найкращою, але ми проявили характер і бійцівські якості. Напередодні Великодня зуміли здобути перемогу, принести хороший настрій собі і уболівальникам. Також треба сказати, що на стадіоні не було Андрія Тлумака, але він дивився пряму трансляцію матчу на офіційному сайті, тож був в курсі і з нами на зв’язку до і після гри». 

«Тепер на нас чекає не проста гра проти «Дніпра», до якої слід ретельно підготуватися. Ми мусимо набирати очки – конкуренти свої поєдинки виграли також. А у нас завдання – боротися за найвищі місця». 

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: