Андрій Шевченко: "Під час матчу з Мальтою ми зможемо моделювати офіційну гру"

12 квітня 09:21
Переглядів: 88
Шевченко

Головний тренер збірної України Андрій Шевченко розповів про план підготовки до матчу відбору на ЧС-2018 проти Фінляндії.

"Ми у Федерації футболу зараз майже виробили терміни зборів національної збірної. Команда збереться на початку червня, на 5 червня у нас запланований товариський поєдинок з Мальтою.

Він відбудеться в Австрії, суперники захотіли зустрітися на нейтральному полі. Після гри ми залишимося в Австрії, де проведемо час у підготовці до гри з фінами, а далі відправимося у Фінляндію на матч.

Як вибирали спаринг-партнера? По-перше, товариські зустрічі – це питання домовленості і зручності для двох команд. Ми постійно ведемо переговори, когось не влаштовують наші дати, під когось не можемо підлаштуватися ми через внутрішній календар. Але Мальта нам підійшла.

Ця команда схожа на нашого суперника Фінляндію, вони грають в захисній манері, багато часу проводять на своїй половині, трохи пропускають. Це організована і дисциплінована команда. Під час цього поєдинку ми зможемо моделювати офіційну гру", – розповів Шевченко.

Матч відбору ЧС-2018 Фінляндія – Україна відбудеться 11 червня в місті Тампере. Початок гри – о 19:00.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: