Андрій Шевченко: "Збірна України у грі з Мальтою зобов'язана спробувати нову тактику"

24 квітня 07:24
Переглядів: 98
Шевченко

Головний тренер збірної України Андрій Шевченко зазначив, що команда може спробувати нову ігрову схему у товариському поєдинку з Мальтою.

"Схема з трьома захисниками в збірній України? Чому ні? Будь-яка система безпосередньо залежить від рівня виконавців. Найбільш яскравий приклад – гра в останніх матчах київського "Динамо". Ми бачимо, як діють Денис Гармаш і Андрій Ярмоленко, як по-новому розкрився Микола Морозюк, як змінилася гра опорних півзахисників.

У будь-якої команди повинен бути набір тактик, і нам би теж хотілося мати в своєму арсеналі кілька варіантів ведення гри. Будемо виходити з того, на яких футболістів ми зможемо розраховувати, в якому вони приїдуть стані.

Спаринг з Мальтою? Дійсно, для того, щоб діяти за новою системою, її потрібно хоча б один раз награти. В контрольному поєдинку можна щось спробувати. Ми зобов'язані це зробити, якщо у нас будуть виконавці, які можуть діяти на таких позиціях. Раніше ж у нас такої можливості не було. Був один спаринг, з сербами, але він проходив в кінці року, і ми надали можливість проявити себе в цьому матчі всім гравцям, яких викликали на збір", – сказав Шевченко.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: