Андрій Шевчук: "У ФК Тернопіль серйозні плани"

22 березня 11:30
Переглядів: 201
Тернопіль

Кращий бомбардир в історії ФК Севастополь, екс-форвард запорізького Металурга і словацького Татрана, переможець двох Універсіад, майстер спорту міжнародного класу Андрій Шевчук прокоментував перехід в ФК Тернопіль.

— Андрій, як Ви опинилися в ФК Тернопіль?

— З моїм менеджером зв'язався Іван Петрович (Марущак) і запросив в ФК Тернопіль. Я, довго не думаючи, зібрався і приїхав.

— Чи не лякав стан справ в команді?

— Іван Петрович розповів про серйозні плани. Сказав, що скоро все зміниться на краще. Ведеться велика робота по створенню успішного клубу. Ми давно знайомі з Марущаком і я вирішив приїхати і сам все подивитися. Побачене мені сподобалося: красиве місто,
хороший колектив, відмінний стадіон, шикарні побутові умови. Все, що потрібно — вирішується моментально. Загалом, я задоволений і готовий доводити, що не дарма мене запросили!

— Як з інфраструктурою в Тернополі?

— За прекрасний стадіон я вже говорив. Бази, як такої немає. Де тренуються подивитися не встиг ще, так як поки тільки граємо. За 6 днів встигли провести 4 гри. Автобус нормальний.
Розмістили в готелі Алігатор. Дуже хороші умови: спа-центр, різні сауни, тренажерний зал, хороший номер, відмінне харчування. Мені тут все подобається.

— Судячи з 4 голів в 4 іграх, ви швидко знайшли спільну мову з новими партнерами ...

— Це не складно. Ми ж професіонали. Тут хороший дружний колектив. Хлопці давно грають разом і розуміють один одного з пів-слова. Б'ються на полі так, що іскри летять. Перемога над Волинню показова. Перші 30 хв і Карпати перегравали, але на в'язкому полі "піднаїлись" і клас побив порядок. Складно ще на рівних грати з Прем'єр-лігою 2 гри поспіль. Загалом, тут хороша бойова команда. Я впевнений, що ми піднімемося в таблиці!

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: