Андрій Сімка: "У нас з Кіндратівим зараз новий етап у кар'єрі"

23 грудня 16:59
Переглядів: 135
Сімка

Гравець "Урагану" Андрій Сімка прокоментував матчі 11 туру Екстра-ліги.

"Енергія" 2-0 ЛТК
Незважаючи на рахунок, в цьому матчі було багато гольових моментів. У той же час, було видно: хто першим заб'є, той і виграє. Рахунок відкрили господарі майданчика і отримали деяку перевагу. Перш за все, позначився досвід гравців "Енергії" в таких ситуаціях. Все ж у ЛТК більше молодих футзалістів, які ще не звикли до тонкощів гри.

"Спортлідер+" 1-1"Локомотив"
Гра рівних команд, які перебувають у верхній частині турнірної таблиці. Тому рахунок, вважаю, закономірний. Хоча в кінцівці футзалісти "Спортлідера+" мали непоганий шанс забити переможний м'яч.

"Лукас" 2-7 "Кардинал-Рівне"
Рахунок не по грі. Вірніше не зовсім відображає те, що насправді відбувалося на майданчику. Команди грали у відкритий футзал і створили багато моментів. "Лукас" під керівництвом Валентина Цвєлих намагається багато атакувати, але не вистачає цій команді трішки везіння. Якби господарі забили за рахунку 2:2 третій м'яч, невідомо як би гра повернулася.

"Приват" 4-6 "Титан-Зоря"
Ще один матч, де рахунок не по грі. "Приват" вже давно заслуговує виграти перший матч в Екстра-лізі. І в цій зустрічі команда вела в рахунку - 4:2 Колектив додає, але йому не вистачає досвіду. Не останню роль у перемозі "Титану" зіграло те, що у складі гостей є кілька футболістів, які пройшли хорошу школу в різних командах. У криворіжців таких немає. "Привату" потрібен час, щоб пристосуватися до рівня вищого дивізіону. Але команда помітно прогресує.

- Наскільки Вам важко зараз грати з молодими суперниками?
- Для нас з Романом Кіндратівим - це новий етап у нашій футзальній кар'єрі. Коли "Ураган" робив свої перші кроки, то нас з Романом тільки вчили грати. Тепер вже ми передаємо свій досвід. Звичайно, є свої складності, але чудово розумію, що, як колись вчили мене, так і я тепер разом з капітаном команди Кіндратівим повинен передавати свої знання молодим. Постараємося, щоб, завдяки нашому досвіду, молоді гравці "Урагану" змогли прогресувати.

- Ваша думка про рівень чемпіонату України?
- Звичайно, з від'їздом такої кількості гравців рівень чемпіонату трохи впав. Але є свої плюси. Перш за все, команди вирівнялися. Зараз немає явного фаворита. І невідомо, чим закінчиться чемпіонат. А конкуренція, як відомо, тільки підвищує рівень чемпіонату. Також з'явилося дуже багато молоді, яка отримала шанс проявити себе. Думаю, що через 2-3 роки чемпіонат України вийде на свій колишній рівень.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: