Андрій СТАДНІК: «Довів своє лідерство на «Чорному морі»

08 червня 02:00
Переглядів: 383
Default Image

На престижному турнірі з вільної боротьби «Чорне море», що днями завершився в Одесі, заслужений майстер спорту львів’янин Андрій Стаднік (на фото) доволі прогнозовано став найкращим спортсменом у ваговій категорії до 66 кг. Про турнір в Одесі, а також про свої плани титулований спортсмен охоче розповів нашому сайту.

-Андрію, вітаю з перемогою. Які враження залишив турнір в Одесі?

-Дякую. В Одесі пройшов хороший турнір, який зібрав фактично усіх збірників України. На «Чорне море» з’їхалися усі найсильніші наші борці. Яскраве цьому підтвердження – склад учасників у моїй вазі. Окрім сильних українців, були ще росіяни та угорець. Перемога на цих змаганнях далася мені не зовсім легко. Зокрема, не проста сутичка вийшла з Іваном Петрівим у півфіналі. Боровся з ним три періоди. Один з них я програв. Тоді я розслабився, думав, що здобуду легку перемогу. Утім, потім отямився і довів, що я є сильнішим на даному етапі спортивної підготовки. Фінальна сутичка пройшла спокійно. Цього угорця знав добре, адже він виступав на двох попередніх Олімпійський іграх. Його переміг легко, поклав своїм улюбленим прийомом. Загалом, на цьому турніру я довів своє лідерство у збірній України.

-Тобто своїм виступом на «Чорному морі» ти задоволений…

-Хоч і боровся достойно, однак не повністю. Не завжди все вдавалося. Зараз я не в повній бойовій готовності, тобто не на піку своєї форми. Планую вийти на нього перед ліцензійним чемпіонатом світу в Туреччині. Там треба бути найсильнішим, оскільки буде багато нюансів: суддівство, жереб, адаптація до країни, температура повітря і т.д. Звичайно, розраховую в Туреччині здобути перепустку на Олімпіаду до Лондона. Для цього потрібно пробитися до півфіналу. Загалом, там розігруватимуть сім олімпійських ліцензій.

-Чи визначив для себе уже змагання, які стануть для тебе підготовчими до головного старту в вересні?

-Можливо, виступатиму у липні на київському міжнародному турнірі, можливо, це будуть старти в Азербайджані та Польщі. Наразі ще не знаю. Підбиратиму змагання уже під свою підготовку. Загалом, перед чемпіонатом світу треба себе берегти і робити так, щоб якомога менше тебе бачили в дії. От наприклад до останнього не знав чи виступатиму в Одесі на «Чорному морі». Такі турніри – це етапи підготовки до основних змагань. Якщо спортсмен високого рівня, то йому потрібно їх обирати самотужки. Зараз буду думати на якому турнірі мені виступати надалі. На цю тему поспілкуюся з тренером збірної Русланом Савлоховим.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: