Андрій Сухецький: "Нам потрібно сконцентруватись на матчах в аматорському чемпіонаті та лише перемагати"

12 жовтня 11:00
Переглядів: 151
Андрій Сухецький

Автор переможного голу у ворота "Чортків-Педуніверситет" Андрій Сухецький поділився враженнями від поєдинку та розповів про головне завдання команди у сезоні.

— Андрію, у неділю наша команда здобула важливу перемогу у Чорткові, а твій гол став переможним. Пригадай той момент, як тобі вдалося забити?

— Це була награна комбінація,яку ми відпрацьовуємо на тренуваннях постійно. Петро Климентійович зробив хорошу дальню передачу у вільну зону, в яку я вривався з глибини, вийшов на побачення з воротарем та забив.

— Протягом матчу "Нива" мала ще дуже багато нагод забити. Як ти думаєш, чому не вдалося збільшити рахунок?

— Важко відповісти. Можливо нам не вистачає холоднокровності в таких моментах, а десь, може, і не щастить.

— В аматорському чемпіонаті "Нива" зіграла вже сім поєдинків і слабких суперників у нас не було. На що команда може розраховувати в цьому сезоні?

— Ми повинні бути у першій четвірці, що дозволить нам брати участь у Другій лізі у наступному сезоні. До цієї мети ми усі і прагнемо!

— В середу "Нива" проведе останній матч у чемпіонаті області. Вище 6 місця команда вже піднятися не зможе. На твою думку, що завадило успішно виступити в обласному чемпіонаті?

— Перше коло ми провели достойно, а друге — ми повністю провалили. В деяких матчах, можливо, недооцінили суперників. Зараз нам потрібно сконцентруватись на матчах в аматорському чемпіонаті та лише перемагати.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: