Андрій Ткач став бронзовим призером чемпіонату України

06 листопада 18:00
Переглядів: 253
Вільна боротьба

Одразу дві нові спортивні вершини підкорив наш земляк вихованець Доброводівської ДЮСШ Андрій Ткач (вагова категорія 32 кг).

Він вперше став призером чемпіонату України з вільної боротьби серед юнаків, здобувши почесну "бронзу" та виконав звання кандидата в майстри спорту України.

Збірну команду Тернопільщини на чемпіонаті України, який відбувся 28-31 жовтня в Івано-Франківську, представляли 11 спортсменів, серед яких семеро — збаражчани — вихованці Доброводівської та Збаразької ДЮСШ (тренерів Петра та Євгена Королів).

Олександр Михальський, який змагався у ваговій категорії 73 кг, посів лише п’яте місце. — На цього досвідченого спортсмена, — відзначив Петро Король, — ми покладали великі надії, адже він має усі шани стати чемпіоном. Проте деякі помилки у сутичках із надзвичайно сильними суперниками не дозволили хлопцю добратись на переможну вершину. Андрій Ткач на цей раз виправдав майже усі сподівання.

На даному етапі юні борці продовжують наполегливо готуватися до змагань як обласного, так і міжнародного рівнів.

7-9 листопада спортсмени візьмуть участь у кубку на призи мера Тернополя, 14-16 листопада їх чекає м.Намислов у Польщі, далі — збори у Жешуві. У грудні вони помандрують до німецького міста Люккенвальде. А ще не обійдуться без збаражан змагання в Одеській області, Кам’янці-Подільську.

У грудні Збараж стане місцем проведення турніру, приуроченого святу Чудотворця Миколая. Тож до Нового року хлопці мають змогу назбирати цілі пригорщі перемог різного калібру.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: