Андрій ТКАЧУК: "Не вистачило розсудливості"

11 липня 09:16
Переглядів: 155
Default Image

Опорник «Карпат» Андрій Ткачук на 44-й хвилині гри з «Іллічівцем» мав гарну нагоду зрівняти рахунок: у фіналі красиво розіграної партнерами комбінації отримав передачу в карному майданчику і пробив у дотик, але м’яч пройшов вище поперечки. Долучився мимоволі 25-й номер «зелено-білих» і до переможного голу маріупольців – після дальнього пострілу Ярошенка круглий рикошетом від нього залетів «за комірець» Богатінову. З обговорення саме цього епізоду й почалася розмова Андрія з кореспондентом Інформаційного центру ФК «карпати».

– Я бачив, що гравець «Іллічівця» збирається бити по наших воротах і намагаючись заблокувати удар, постелився в підкаті. А так вийшло, що м’яч торкнувся мого носка і полетів по такій неймовірній траекторії – ну просто... У тому епізоді їм дуже сильно повезло. Я вважаю, що це був просто фарт.

– А що завадило тобі забити гол у відповідь наприкінці першого тайму, коли ти пробивав метрів з 14-ти?
– Напевне, мені не вистачило розсудливості. Я поспішив пробити по воротах, бо зправа був захисник, який, коли б я забарився, міг заблокувати мій удар. Але думаю, що я прийняв невірне рішення. Якби я зіграв трохи спокійніше, то напевне таки м’яч залетів би у сітку, а я забив би гол. А так моя поспішність призвела до того, що не забив – пробив вище.

– На твою думку, в чому причина поразки – в майстерності чи у везінні?
– На програш ми не заслужили, це точно. Усі ж бачили, скільки в нас було хороших моментів. Значно більше, ніж у «Іллічівця». Що ж до причини поразки, то вважаю, що нам дуже сильно не щастило. Але десь і майстерності трохи забракло.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: