Андрій ТКАЧУК: «В Одесі треба буде стрибнути вище голови»

19 листопада 11:31
Переглядів: 95
Default Image

Напередодні зустрічі львівських «Карпат» і «Чорноморця» на новому стадіоні в Одесі інтерв'ю UA-футболу дав універсал львівського клубу Андрій Ткачук.
– Підготовка до поєдинку проходить в звичайному режимі. Ми зараз в такій ситуації, що нам потрібно вигравати і брати очки в кожному матчі. А знаючи, що в Одесі буде відкриття нового стадіону якраз на зустрічі з нами і «моряків» прийде підтримувати велику кількість народу, ми розуміємо, що треба буде стрибнути вище своєї голови для того, щоб обіграти команду суперника.

– Тренування на новому стадіоні передматчеве проводити будете?
– Ми вирішили провести передматчеве заняття у Львові, як це буває завжди перед нашими виїзними іграми. До Одеси ж прилетіли тільки на вечерю вже.

– Перший матч на новому стадіоні, колосальна підтримка трибун – все це буде у «Чорноморця» сьогодні. Якої гри чекаєте від опонента?
– Чекаємо, що господарі побіжать вперед з перших хвилин, тому що вони не зможуть відсиджуватися в обороні при такій підтримці, яку їм організують. А ми будемо діяти на контратаках. Думаю, що наші швидкі футболісти зможуть зловити їх пару разів.

– Як вам тренерський підхід Кучерова, чи сильно відрізняється робота під його керівництвом від роботи з Кононовим?
– Звичайно ж, відрізняється. Кожен тренер намагається внести щось своє, не повторює попередників. Судити, краще чи гірше стало, я не можу, бо це не моя справа – судити тренерів. Моя справа – виконувати те, що вони говорять.

– А вам особисто спокійно, добре працюється при новому наставнику?
– Звичайно, цілком спокійно. В принципі, ідеї всі ті ж, що були при Олегу Георгійовичу. Те ж тренуємо, ті ж комбінації награємо.

– Едуард Цихмейструк давав прогноз на 17-й тур і він зазначив, що відхід з «Карпат» Сергія Кузнецова міг придушити колектив. Що можете сказати про це, важко було прощатися? Які у вас стосунки з нападаючим?
– Із Сергієм у нас чудові стосунки, він привітний, намагався з усіма бути в добрих стосунках. Звичайно, Сергія буде не вистачати. Крім того, що він хороша людина, ще й відмінний футболіст, який дуже сильно допомагав нам, не секрет. Але я думаю, що його буде ким замінити, адже на його відході з команди життя не закінчується. А ті люди, які вийдуть на його позиції, думаю, зіграють не гірше.

– Кузнецов говорив, що поки буде в Одесі. Чи не знаєте, матч відвідати екс-гравець «Карпат» планує?
– Він сказав, що обов'язково прийде на гру. Але не зізнався, за кого буде вболівати.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: