Андрій Тлумак: "Боротьба переважала над грою"

18 березня 21:49
Переглядів: 164
тлумак

Після нічиєї зі «Скалою» коуч 19-річних карпатівців Андрій Тлумак прокоментував поєдинок для офіційного сайту «зелено-білих».

«Якщо говорити загалом, то вийшла хороша бойова гра, але з нашої сторони не було звичного для нас комбінаційного футболу. Натомість було багато єдиноборств на всіх ділянках поля. На жаль, ми не зіграли так, як проти «Зорі», але це дербі і сьогодні боротьба переважала над грою. Думаю, на нашій грі позначилося важке поле, але головне те, що ми не виконали установку і не зіграли так, як домовлялися».

«За великим рахунком, в першому таймі, у нас виходило далеко не все, але як тільки ми розіграли комбінацію, що її награвали на тренуваннях, то одразу ж забили гол. Так само багато чого у нас сьогодні не виходило. Можливо, через надмірні емоції, які були обумовлені галицьким дербі – і ми, і «Скала» хотіли довести, що є кращими».

«Ми не виграли, але й не програли. Взяли очко на виїзді. Треба буде зробити висновки і рухатися вперед. Як би там не було, у сьогоднішній грі ми побачили, що у нас є хороша молодь. Багато хто з цих хлопців, на мою думку, вже досить швидко зможуть заграти на дорослому рівні».

«Звичайно, якби за рахунку 0:1 ми реалізували хоча б один зі своїх моментів, перемога була б за нами. Але я не хочу нікого виокремлювати як в гіршу, так і кращу сторону; внічию зіграла вся команда. А значить, у тому, що ми втратили два очки, є вина кожного з нас. Однак ми рук не опускаємо, будемо готуватися до нових матчів і будемо ставити завдання як перемагати, так і грати в хороший футбол» – підсумував Андрій Тлумак.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: