Андрій Тлумак: "Другу гру поспіль програємо за нашої повної переваги"

10 листопада 07:30
Переглядів: 95
тлумак

Старший тренер юніорської команди «Карпат» Андрій Тлумак прокоментував гру своїх підопічних у матчі проти одноліток луцької «Волині» в рамках 15-го туру першості України U-19, в якому «зелено-білі» зазнали поразки з мінімальним рахунком 1:2.

«Другу гру поспіль ми програємо при нашій повній перевазі. Коли абстрагуватися від кінцевого рахунку, то ми значно краще виглядали, ніж суперник і тиждень тому, коли поступилися «Зорі», і сьогодні. Але що з того, коли на табло 0:1 та 1:2. Повністю переграємо і одних, і других, але самі не забиваємо і при цьому ще й привозимо самі собі голи і програємо. Виходить, щось ми робимо не так, а значить необхідно щось міняти. Тож будемо аналізувати, робити висновки і вносити корективи. 

Не можу не сказати, що помиляються у нас одні й ті ж гравці. Ми на них надіємося, довіряємо їм, а вони систематично підводять команду. Погоджуюся, що право на помилку має кожен футболіст і немає гравців, як зрештою і тренерів, які б не помилялися. Та коли одні й ті самі помилки повторюються ледь не в кожній грі, то це вже неприпустимо – такого не повинно бути в принципі. Так що буде розбиратися. Ми віримо в своїх гравців і завжди їх підтримуємо, особливо в моменти невдач. Але так виглядає, що можливо, ми навіть занадто часто оберігаємо молодих футболістів від критики, забагато з ними няньчимося. Напевно треба трохи жорсткіше до них ставитися.

Що ж до змісту сьогоднішньої гри, то незважаючи на програшний результат, діями команди загалом я залишився задоволений. Ми повністю переграли «Волинь» і мали перевагу упродовж обох таймів. При цьому й моментів створили достатньо, але вкотре у нас кульгає реалізація. Це загалом дуже серйозна проблема в українському футболі – гольових моментів команди створюють стільки, що їх вистачило б на кілька матчів, але м’ячів забивають обмаль. Ми от вже другу гру поспіль не можемо навіть пенальті забити. І це в обох випадках за рахунку 0:0. Як подібне може бути?..

Та сьогодні ми все ж переломили хребет обороні «Волині» і забили таки гол. Мали кілька моментів забити ще і зробити рахунок щонайменше 2:0. Але ж не забили!.. Так мало того, що самі не забили – ще й двічі пропустили, причому в обох випадках голи в наші ворота залітали з нічого – все через власні помилки в обороні. 

На останок скажу ще раз, що помилятися має право кожен. Але робити треба це якомога рідше, а головне, треба вміти робити правильні висновки і в подальшому більше подібних помилок не припускатися. І доки сьогоднішні наші гравці цього не зрозуміють, толку з них, як з футболістів, не буде. У минулорічній нашій команді гравці також не завжди все робили правильно. Але з своїх помилок вони вміли зробити правильні висновки і внести корективи у свої дії на полі. Тому вони зараз і грають в першій команді, а дехто вже й у європейських клубах. А от нинішні гравці, коли не навчаться виправляти помилки, у дорослому футболі гратимуть не в Прем’єр-лізі, і навіть не в Першій чи Другій лігах, не кажучи вже про серйозні закордонні чемпіонати, а чекають на них задвірки футболу», – підсумував Андрій Богданович.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: