Андрій Тлумак: "Грали в той футбол, у який вчимося грати на тренуваннях"

27 вересня 08:19
Переглядів: 55
Андрій Тлумак
У матчі cьомого туру першості України U-19 юніори львівських «Карпат» у Олександрії з рахунком 2:0 перемогли одноліток однойменного клубу і тим самим піднялися на другий рядок турнірної таблиці. Своїми враженнями від гри проти «трикольорових» з Інформаційним центром ФК «Карпати» поділився старший тренер «зелено-білих» Андрій Тлумак.

«Коли після домашньої нічиєї в минулому турі проти «Олімпіка» я казав, що не стільки розчарований результатом, як грою команди, то цього разу якраз діями своїх підопічних в цілому залишився задоволений. Ми грали в той футбол, у який вчимося грати на тренуваннях. Зрозуміло, що задоволений і результатом. Адже ми не просто виграли, а обіграли команду, яка йшла на другому місці в турнірній таблиці, а це однозначно говорить про хороший рівень олександрійців. Причому ми були сильнішими не тільки через те, що зуміли забити два голи, а суперник жодного – найбільше тішить, що ми були краще власне саме по грі.

Ми з одної сторони багато уваги приділили аналізу і роботі над тими помилками, яких припустилися в грі тиждень тому з «Олімпіком». А з іншого боку дуже добре вивчили гру «Олександрії». Приємно, що хлопці зрозуміли і головне, втілили в життя наші ідеї. Нам вдалося приготувати для господарів кілька несподіваних тактичних сюрпризів і виходячи з того, як розвивалися події упродовж гри, вони з ними до кінця так і не розібралися.

Команда добре зіграла і в обороні, про що найкращим чином свідчить той факт, що наші ворота залишилися «сухими», і в атаці, забивши по голу в кожному з таймів. Могли забити більше, але не всі моменти, які ми створили, вдалося втілити у голи. Ну але у футболі не буває, щоб команда реалізувала усі свої моменти, хіба що вона їх мала один, максимум два за гру.

Тепер у нас буде тритижнева перерва. Адже гру наступного туру ми мали проводити вдома проти «Динамо», але кияни попросили її перенести через зайнятість одразу цілої групи їхніх гравців за збірні. Зрозуміло, що згідно з регламентом, їхнє прохання задовольнили. На коли саме перенесено гру, наразі не відомо. Можливо, це буде остання гра перед зимовою перервою. Але якщо «Динамо» вилетить з юнацької ліги УЄФА, то будемо шукати дату між турами, серед тижня. Та в будь-якому випадку з «Динамо» ми зіграємо в цьому році. А за два тижні – планова перерва, пов’язана з матчами збірних, яку запланував УЄФА. Ігрову паузу заповнимо двома спарингами. Наразі на 30-е вересня шукаємо суперника, а 6-го жовтня, швидше за все, зіграємо з нашою молодіжною командою, адже у них також буде пауза в чемпіонаті», – розповів Андрій Богданович.

За матеріалами: fckarpaty.lviv.ua