Андрій Тлумак: "Карпати" – це мій дім"

24 лютого 07:20
Переглядів: 373
Андрій Тлумак

Андрій Тлумак поспілкувався з клубним тележурналом «ПроКарпати» на телеканалі ZIK.

- Для мене дуже важливим було повернення в «Карпати» за часів Олега Кононова. Знаю, що цьому посприяли  Ігор Михайлович Дедишин  і Степан Федорович Юрчишин. Олег Кононов не був знайомий зі мною, був молодим тренером, якому вперше довелося працювати у Львові. Думаю, що стосовно мене він прислухався до думок зі сторони, за що дуже йому вдячний.  

На той час у команді не було «зірок», але  був  добре зіграний колектив. А, головне, чудова атмосфера.  Часто, щойно виїжджав із бази після тренувань, як уже через кілька хвилин починав думати про наступний ранок, і про повернення на базу. Не хотілося її покидати, мав бажання завжди бути з командою. Допоки була така атмосфера, ми й займали відповідні місця в чемпіонаті, грали на високому рівні.   Коли потрапили в Лігу Європу, було шалене відчуття  гордості за себе, за команду, за місто, за країну.

Іноді мені здається, що я досі чую  фінальний свисток у матчі з дортмундською «Боруссією» у Львові.  Сам матч пам’ятаю до секунди. Після поєдинку я ще раз переконався, що Львів, «Карпати» – це мій дім. Навіть, коли я два роки виступав за інші команди, все рівно стежив за «Карпатами».  Не буду лукавити, і в «Зорі», і в «Металісті» було добре, але не так як у Львові.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: