Андрій Тлумак: "Хлопці живуть виграшем турніру загалом і перемогою в кожній грі"

03 червня 23:04
Переглядів: 384
тлумак

Після перемоги на полі домашнього стадіону «Україна» над дніпропетровським «Дніпром» тренер юніорів «Карпат» U-19 Андрій Тлумак поділився враженнями від гри з Інформаційним центром клубу. 

«Перш за все хочу подякувати нашим хлопцям, адже сьогодні їм довелося грати в дуже важких кліматичних умовах. Було дуже спекотно і грати в таку погоду зовсім не просто. Що ж до гри, то не все у нас вийшло так, як би нам хотілося і як ми домовлялися на установці. Не було того контролю м’яча, який ми тренуємо. В таку погоду треба тримати м’яч у себе, але нам це не завжди вдавалося. Думаю, тут позначився психологічний тиск через відповідальність за результат. Хоча, готуючись до цього матчу, ми не один раз говорили хлопцям, що вони не відповідають за результат – за нього відповідальність несуть тренери. А футболісти повинні думати за якість гри і саме за неї вони несуть відповідальність. Але хлопці живуть виграшем цього турніру загалом і перемогою в кожній грі зокрема. Тому десь трохи перегоріли. Вони хотіли увесь час зіграти якомога швидше – швидше вперед, швидше доставити м’яч до воріт суперника. Саме через це видовищної гри у нас сьогодні не вийшло. 

Перед грою нікого не було потреби налаштовувати на цей матч – очі у всіх горіли. Тут міг мати місце такий момент, що ми в першому колі обіграли «Дніпро» на його полі з рахунком 6:1, а значить вдома мали б з ними розібратися без особливих проблем. Але ви самі бачили, що ні на яку розслабленість не було й натяку – команда повністю віддавалася грі і самовіддано боролося за перемогу від першої до останньої хвилини. Так, щось у нас виходило, щось ні, але хлопці грали, терпіли і в підсумку абсолютно залужено перемогли. Тому я вдячний їм за гру і виявлений характер. 

На останок хочу сказати кілька слів нашим уболівальникам, перш за все фанатам «Карпат». Вони завжди багато критикують команду. Так було і коли я ще грав, так є і тепер. Але зараз наша команда, в якій грають зовсім молоді футболісти і до того ж усі вони є клубними вихованцями, бореться за перше місце в чемпіонаті України. Ми сьогодні грали дуже важливу гру проти серйозного і насправді сильного суперника, а в фанатському секторі не було й десяти людей. Я вважаю, що це не правильно і мені дуже прикро. Напевне, фанатам треба подумати над своїм сьогоднішнім вчинком», – підсумував Андрій Богданович.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: