Андрій Тлумак: "Ми не програли майже жодного єдиноборства"

01 жовтня 23:50
Переглядів: 189
тлумак

Старший тренер юніорської команди «Карпат» U-19 Андрій Тлумак поділився з Інформаційним центром клубу враженнями від поєдинку сьомого туру своїх підопічних у першості України, в якому «зелено-білі» на своєму полі зіграли з луцькою «Волинню» і здобули перемогу з переконливим рахунком 4:1.

«Задоволені, що зуміли виграти з великим рахунком. Ми серйозно готувалися до цього матчу, багато розмовляли і з командою, і з кожним гравцем. Дуже хотіли в цій зустрічі повернути борг «Волині» за поразку в грі першого кола на їхньому полі. Як бачите, нам це вдалося. Можливо, нам не зовсім у цій грі вдалося показати красиву комбінаційну гру, як ми того хотіли, але водночас добре, що ми ні в чому не поступалися гостям в ті моменти, коли їм вдавалося нав’язати нам свою гру. У них дуже атлетична команда – вони мають перед нами перевагу в антропометрії, тому грати в силовий футбол проти них не просто. Але сьогодні хлопці не програли майже жодного єдиноборства, а в багатьох моментах навіть їх перегравали.

Ми багато атакували, мали перевагу, створювали гольові моменти. Зрештою сьогодні ми забили чотири м’ячі, а могли забити й більше. Тому я вважаю, що нинішньою грою і ми, як тренери, і глядачі повинні бути задоволені.

Скажу, що «Волинь» дуже хороша команда. Не випадково вони займають друге місце у групі, випереджаючи київське «Динамо». Та й сьогодні, незважаючи на великий рахунок, ви самі бачили, що в окремі ігрові відрізки вони нав’язували нам свою гру і створювали для нас проблеми. Та й не може одна команда всі 90 хвилин постійно контролювати гру. Тривало, щоправда, це не дуже довго. Ми опускали м’яч на землю і продовжували проводити комбінації за рахунок контролю м’яча. Тож загалом я можу підсумувати, що команда сьогодні виконала установку на гру.

В цій грі ми якраз зуміли втілити в життя те, що у нас не вийшло в матчі першого кола, коли ми програли 1:2. Разом з тим, я не можу сказати, що задоволений грою на всі сто відсотків. Ми всі – і гравці, і тренери – молоді і ми всі вчимося та шліфуємо нашу майстерність. Нам треба ще дуже багато працювати, але я однозначно бачу, що в команди є великий потенціал для росту. Сьогодні ми продемонстрували далеко не все, на що здатні, але тим не менше, виграли з великим рахунком», – сказав Андрій Богданович.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: