Андрій Тлумак: "Ми зіграли абсолютно не так, як планували"

28 серпня 18:19
Переглядів: 204
тлумак

Старший тренер юніорської команди «Карпат» U-19 Андрій Тлумак поділився з Інформаційним центром клубу враженнями від поєдинку другого туру своїх підопічних у першості України, в якому «зелено-білі» у гостях зазнали поразки (1:2) від своїх однолітків з луцької «Волині».

– Сьогодні в нас не получилося нічого. З того, про що ми домовлялися з хлопцями перед грою, нічого виконано не було. Зіграли абсолютно не так, як планували. Не можу зрозуміти чому так сталося, особливо з огляду на те, що ми грали на дуже хорошому полі, газон якого повністю дозволяє грати в нашу гру – тримати м’яч внизу і в такий спосіб контролювати гру. Зазвичай, ми граємо в пас, багато комбінуємо, а цього разу з незрозумілих причин чомусь збилися на улюблену гру «Волині» – багато довгих передач верхом і велика кількість боротьби, особливо на другому поверсі. І як не прикро, але сьогодні ми програли гру абсолютно справедливо. Щоправда, в нас також були моменти і ми могли забивати ще, а якби нам ще й трохи везіння, то навіть могли взяти очки. Але, як на мене, для нашої гри, для розвитку наших футболістів, сьогоднішній матч ми програли «Волині» повністю. Перш за все, ми програли середину поля і ми практично не зробили жодного підбору м’яча, загалом, можна сказати, програли все, що можна.

– Ви зробили дві заміни вже до 30-ої хвилини першого тайму, а ще дві – в перерві. Чи можна сказати, що сьогодні ви десь не вгадали зі складом?
– Тут справа не в тому, що ми вгадали чи не вгадали зі складом. У нас ціла група гравців півтора тижня була у юнацькій збірній України і лише вчора вони повернулися до Львова. А Гуцуляк і Кравець на турнірі в Чехії до того ж відіграли всі матчі за збірну від дзвінка до дзвінка. А зважаючи на те, що в нас вистачає хороших футболістів, ми вирішили з перших хвилин випустити із збірників тільки Лебедя. Щоправда, діючи на позиції опорника, він зіграв не найкращим чином. Думаю, йому, як і решті збірників, які вийшли в другому таймі, було складно зіграти так, як вони, в принципі, можуть одразу після повернення із збірної. Було помітно, що вони виснажені, при чому не стільки фізично, скільки морально – в їхніх діях явно бракувало емоцій. Тому я не вважаю, що ми не вгадали зі складом, просто не все вийшло так, як хотілося.

– І все ж, вже в першому таймі ви замінили Богача та Олійника. Причиною стала їхня незадовільна гра?
– Так, вони випадали з гри, тому я вирішив їх замінити. Але це не означає, що ми на них не будемо розраховувати в наступних іграх. І Ігор, і Сашко хороші хлопці, в них є потенціал і в попередніх іграх, як на зборах, так і в матчі першого туру з «Динамо», вони зіграли на цілком пристойному рівні. То ж в них буде ще не одна нагода довести, що нинішня невдала гра з «Волинню» – це випадковість. А замінивши їх, ми хотіли дещо тактично перебудувати гру. Ну а те, що припустилися помилок, то тут можна сказати тільки одне – не помиляється тільки той, хто нічого не робить. Головне, щоб хлопці зробили правильні висновки і я вірю, що вони будуть розвиватися і прогресувати.

– Що ви скажете про гру суперника? «Волинь» вас чимось здивувала?
– Як я вже казав, «Волинь» грала в свою гру, в яку їй вдалося нас втягнути. Але я хочу відзначити, що луцька команда була дуже добре на нас налаштована і складалося враження, що це їхній останній матч в житті. В цьому плані ми їм дещо поступалися і більше бажання суперника також зіграло свою роль. Можливо, наші хлопці після перемоги над «Динамо» та поразки «Волині» в Моршині від «Скали» десь на підсвідомому рівні сподівалися, що сьогодні вдасться обіграти суперника без докладання максимальних зусиль. А «Волинь» сьогодні повністю віддавалася грі, билася і була справжнім єдиним колективом. Ми переглядали попередню гру «Волині» зі «Скалою», і я вам скажу, що «Волинь» сьогодні і в матчі у Моршині – це дві зовсім різні команди. Можливо, тут є і наша вина, що ми недонастроїли гравців на цей матч. Але, можливо, це і добре, що така гра, як сьогодні, відбулася на початку сезону. Ця поразка стане для нас хорошим уроком і хлопці добре засвоять, що на кожен матч необхідно налаштовуватися, як на найважливіший в житті і, що необхідно з належною повагою ставитися до кожного суперника.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: