Андрій Тлумак: "Недоліки компенсували характером та бійцівськими якостями"

11 березня 23:31
Переглядів: 121
тлумак

Після перемоги над луганською «Зорею» у Раві-Руській головний тренер дев’ятнадцятирічних карпатівців Андрій Тлумак поділився враженнями про старт юніорського сезону. 

«Звичайно, грою і результатом я задоволений. Це була наша перша весняна гра, а перші матчі завжди непрості і мають свою специфіку. Газон ще не повністю в тому стані, який дозволяв би грати в технічний комбінаційний футбол, який ми проповідуємо і над яким працюємо на тренуваннях. Але незважаючи на якість поля, було видно, що хлопці старалися виконати установку і грати в той футбол, про який ми домовлялися перед матчем. Щось в нас виходило, щось не зовсім, але недоліки ми компенсували характером та бійцівськими якостями, що притаманні карпатівській школі. Сьогодні практично всі хлопці зіграли так, як ми їх просили, але аналіз матчу ніхто не відміняв – помилки в нашій грі також були». 

«Хочу відзначити нашого суперника. «Зоря» хороша команда, яка також намагається грати в комбінаційний футбол. Можливо не все виходило у них, бо луганчани тренуються на штучному газоні в Кременчузі, відповідно, у Раві-Руській були не зовсім ті умови, до яких вони звикли. Тим не менше, «Зоря» сподобалася. Думаю, ця команда, як і ми, боротиметься за найвищі місця».

«Також хочу подякувати керівництву клубу за організацію двох тренувальних зборів в Туреччині і Чопі. Завдяки цьому ми мали можливість всю зиму тренуватися на зелених полях, що дозволило нам підготуватися до фінальної частини сезону». 

«За тиждень на нас чекає непроста гра в Моршині, проти «Скали». Ми тричі грали проти неї в минулому році: раз поступилися, двічі перемогли. Але зараз починається турнір «з нуля». Добре, що ми стартувати з перемоги і до Моршина також поїдемо тільки з думкою про виграш» – підсумував Андрій Тлумак.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: