Андрій Тлумак: "Ніколи не припускав думки, що не повернуся у "Карпати"

21 лютого 07:20
Переглядів: 500
тлумак

Андрій Тлумак поспілкувався з клубним тележурналом «ПроКарпати» на телеканалі ZIK.

- Своє футбольне життя я розпочинав саме у «Карпатах» - у школі клубу. Тому вважаю себе 100-відсотковим вихованцем команди, а «Карпати» були, є і залишаться для мене командою N1.  Звісно, у моєму житті були переходи в інші клуби, але вважаю, що для футболіста важливо спробувати себе в кількох командах, щоб зрозуміти свої сили, що для тебе є важливим.

У мене ніколи не виникало думок, що я не повернуся до «Карпат». Коли востаннє  йшов з клубу, то влаштував прощальний вечір для команди. Так склалося, що тоді у тому ж закладі перебував і почесний президент клубу Петро Петрович Димінський. Він підійшов до нашої компанії і сказав таке: «Андрію, я знаю на всі 100%, що ти йдеш з «Карпат», але також на всі 100% переконаний, що ти повернешся і ще зробиш багато  чого доброго для  команди».  

Справді, я йшов  з «Карпат», але завжди повертався.  Спочатку - футболістом, допоміг команді завоювати 5 місце в чемпіонаті України та потрапити у Лігу Європи. Разом ми достойно виступили у груповому етапі турнірі. А от тепер я працюю у структурі клубу тренером. Сподіваюся, що вношу якусь лепту у загальний результат.  Звісно, ще багато чому потрібно вчитися. Але «Карпати» – це моя футбольна батьківщина. Клуб мене виховав, дав путівку у великий футбол, і всі найкращі моменти моєї кар’єри пов’язані саме з «Карпатами».

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: