Андрій Тлумак: "Перший тайм у нашому виконанні був показовим"

25 березня 23:59
Переглядів: 192
тлумак

Після перемоги над одеським «Чорноморцем» у Раві-Руській, головний тренер дев’ятнадцятирічних карпатівців Андрій Тлумак поділився враженнями про гру з офіційним сайтом клубу.

«Загалом вийшов хороший матч. Ми грали проти команди, яка на сьогоднішній день була лідером, здобувши перемоги на старті. Ми переглядали виграні «Чорноморцем» поєдинки і я скажу, що в одеситів добра команда, яка діє на полі дуже компактно та дисципліновано і відзначається перш за все своїми колективними діями. Тому я дуже задоволений, що хлопці дослухалися до мене, зрозуміли як саме треба зіграти. Можу сказати, що перший тайм у нашому виконанні сьогодні був показовий – ми показали, як саме треба грати проти лідера. Хлопці зіграли дуже агресивно в передній лінії і мені особисто наша гра у перші 45 хвилин нагадали футбол, який показували «Карпати» у свої кращі часи.

У другому таймі рівень був не таким високим. Але тут справа не в тому, що ми збавили оберти. Просто витримати такий високий темп, який ми запропонували у першій половині, всі 90 хвилин дуже важко. Тим більше, що у нас сьогодні в заявці було лише 16 чоловік, включаючи двох воротарів. А в Юри Захарківа ще й піднялася температура, але ми його попросили бути на лаві запасних, бо в нас не було на заміні жодного нападника, а в грі статися може будь що.

Таким чином ми могли замінити тільки трьох польових гравців, а «Чорноморець» зробив усі шість замін, що дозволено регламентом. Вважаю, що наші троє гравців, які вийшли на заміну, зіграли не погано, але все ж в кінцівці гості виглядали свіжішими. Однак ми могли ще в першому таймі забити не один гол, а два – моменти для цього були, і спокійно довести гру до перемоги. В принципі ми й так виграли, але кінцівка вийшла валідольною. А могла бути й нічия, адже «Чорноморець» мав чудову нагоду зрівняти рахунок, але не реалізував пенальті. Наш воротар Іван Сілецький зумів зреагувати на удар і дотягнувся таки до м’яча, кінчиками пальців перевівши його у стійку. Так, в цьому епізоді нам повезло, але це той випадок, коли ми на фарт заслужили своєю грою, особливо в першому таймі, більшу частину якого не випускали суперника з його половини поля. Тому наша перемога цілком заслужена і логічна», – підсумував Андрій Богданович.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: