Андрій Тлумак: "По перерві команда виконала установку майже повністю"

21 серпня 17:43
Переглядів: 211
тлумак

Старший тренер юніорської команди «Карпат» U-19 Андрій Тлумак поділився з Інформаційним центром клубу своїми враженнями від товариського матчу своїх підопічних проти команди Прем’єр-ліги Львівщини «Авангарда» з Жидачева.

«Оцінка гри – неоднозначна. Перший тайм мені не сподобався. У нас не було контролю м’яча, а тому й не змогли нав’язати господарям комбінаційний футбол. Десь цьому заважала висока трава на полі, а можливо, і швидкий гол нас трохи розхолодив. Що ж до пропущеного гола, то пропустили ми зі стандарту. Після подачі кутового програли повітря і отримали м’яч в свої ворота. В цьому епізоді далося взнаки, що грали ми проти суперника, гравці якого значно переважали нас і за віком, і за габаритами. Але в будь-якому випадку такі голи пропускати ми не маємо права. 

Другий тайм вийшов зовсім іншим. У перерві ми зробили деякі тактичні перестановки та внесли корективи у гру. Радий, що хлопці нас почули і в другій половині команда виконала установку майже повністю. З’явився контроль м’яча і ми мали перевагу над суперником. Створили й низку хороших гольових моментів, два з яких вдалося забити. Вважаю, що виграли ми справедливо. Та в товариській грі результат не є самоціллю. Головне, ми отримали ігрову практику, зігравши проти достатньо сильного опонента. Тепер будемо готувати до гри з «Волинню», – розповів Андрій Богданович.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: