Андрій Тлумак: "Попереду нас чекає багато важкої праці"

09 липня 22:06
Переглядів: 460
тлумак

Старший тренер юніорської команди «Карпат» Андрій Тлумак поділився своїми враженнями з Інформаційним центром клубу від першого контрольного спарингу літнього міжсезоння 19-річних «левів».

– Програвати, а тим більше з таким рахунком неприємно. Зрозуміло, що команда зіграла зовсім не так, як ми домовлялися. Однак ніякої трагедії ми не робимо. У нас лише почався процес створення фактично нової команди. Адже через віковий ценз ціла група футболістів, яка грала у нас в минулому сезоні перейшла в молодіжну команду клубу. До нас же прийшли хлопці, які тільки кілька тижнів тому завершили навчання у футбольних школах нашого клубу – це випускники СДЮШОР «Карпати» та клубної Академії футболу. Ми зібралися 1-го липня, пройшли медогляд і тестування, тож перед нинішньою грою провели буквально кілька тренувань. А грати довелося проти дорослої команди Першої ліги. У «Ниві» є багато футболістів, за плечима яких не один сезон навіть у Прем’єр-лізі. Тому немає нічого дивного, що гра пройшла за переваги суперника, але звичайно програвати з таким рахунком в будь-якому разі не можна. Однак і в цій поразці є позитивні моменти. Перш за все хлопці самі відчули, що працювати їм потрібно ще дуже багато. Також дуже добре, що «Нива» нас не щадила і наші юні гравці відчули на власній шкірі різницю між дитячим футболом і дорослим. Грати ми будемо у першості U-19, але там футбол вже дуже близький до дорослого. Тому про дитячий футбол, в який наші новачки грали буквально ще вчора, їм необхідно забути. 

– Зі складом команди ви вже визначилися остаточно?
– Ні. Як я вже казав, зараз у нас триває процес формування команди. Продовжиться він і на тренувальних зборах у Польщі, куди ми відправляємося у п’ятницю, 10-го липня. На збори ми веземо 20 гравців, включаючи трьох воротарів. Звичайно, до Польщі ми беремо тих, на кого розраховуємо. Але в тих, хто їде на збори немає ніяких гарантій, що вони стовідсотково гратимуть в чемпіонаті. Так само дорога в нашу команду не закрита тим, хто на збір не попав. Адже у нашому списку набагато більше, ніж 20 прізвищ. Ми мали персональну розмову з кожним з гравців і кожному все детально пояснили. Сподіваюся, що хлопці нас зрозуміли і чітко усвідомили, що їхня подальша доля залежить виключно від них, від їхнього ставлення до роботи. 

– Які плани на зборах у Польщі?
– Працювати, працювати і ще раз працювати. Збір триватиме 13 днів. Окрім тренувань у нас заплановано чотири контрольних матчі. Роботи буде багато. Ви самі бачили, що недоліків наразі у нас більше, ніж достатньо. Але я вірю у хлопців. Бажання у них є, а це головне. Сподіваюся, вже по приїзду з Польщі це буде зовсім інша команда. Чемпіонат України U-19 стартує 2-го серпня і до першого матчу ми повинні створити цілком боєздатний колектив. Головним завданням нашої команди є підготовка гравців, які за рік, максимум два зможуть вже грати у молодіжній команді, а то й у першій – прикладів вистачає. Однак ми ставимо перед командою і турнірні завдання також. І в цьому сезоні вони будуть, як і в минулому, самі серйозні. Ми прагнемо в кожній грі демонструвати якісний і змістовний футболі та при цьому досягати переможних результатів. Але для цього нам необхідно ще дуже багато працювати.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: