Андрій Тлумак: "Раді перемозі, але в ейфорію не впадаємо"

08 березня 22:29
Переглядів: 187
Андрій Тлумак

Старший тренер юніорської команди «Карпат» Андрій Тлумак поділився з Інформаційним центром клубу своїми враженнями від сьогоднішнього поєдинку в рамках 15-го туру чемпіонату України U-19, в якому його підопічні в Одесі з рахунком 5:0 перемогли одноліток тамтешнього «Чорноморця».

«Позитивних емоцій дуже багато. Напевне, по іншому після таких матчів й не може бути. Але при цьому всьому скажу, що нам, тренерам, все одно хочеться, аби в нашій грі було ще більше позитиву. Маю на увазі не в плані голів, а в сенсі того, щоб ми якомога більше втілювали в життя у офіційних іграх все те, що тренуємо та награємо на тренувальних заняттях. 

Наш результат в сьогоднішній зустрічі – це результат тої роботи, яку ми виконали упродовж зимових зборів. Тому хочу ще раз подякувати керівництву клубу за те, що в такий непростий час вони знайшли можливість відправити нашу команду на тренувальний збір до Голландії. Повірте, це дуже сильно мотивувало хлопців як на самовіддану роботу на кожному тренуванні, так і на сьогоднішню гру проти «Чорноморця». 

Коли аналізувати нашу гру сьогодні, то звісно, що я в цілому задоволений діями, як команди загалом, так і кожним з гравців зокрема. Але навіть на цьому дуже позитивному фоні не можу не виділити Андрія Ременюка, який показав себе, як справжній лідер команди. Однозначно на нього дуже сильно вплинув той факт, що в неділю він зіграв за першу команду нашого клубу в матчі Прем’єр-ліги. Але я не сумніваюся, що це матиме позитивний вплив не тільки на Андрія, а й на його партнерів по юніорській команді. Для них це дуже хороший наочний приклад того, що коли ти якісно працюєш на кожному тренуванні і віддаєш усі сили в іграх, то це обов’язково побачать та оцінять тренери першої команди клубу і нададуть тобі шанс спробувати свої сили на самому високому рівні. 

У сьогоднішній грі я виділив Ременюка, але скажу, що в нашій команді є ще декілька гравців, які мають, на мою думку, так само дуже серйозний потенціал і заслуговують на те, щоб надати їм шанс проявити себе в першій команді. Впевнений, що вони зможуть уже в найближчому майбутньому не просто, як то кажуть, не зіпсувати каші, а реально принесуть користь команді, підсиливши її гру. З педагогічних міркувань імен називати цих хлопців не буду, бо психологія молодих гравців дуже нестійка і видавати аванси наперед не можна. 

По грі скажу, що в першому таймі вона була приблизна рівною, але у нас завдяки більш гострим діям була перевага за гольовими моментами. Ну а в другому таймі ми зуміли підтримати той темп, який був до перерви, а от суперник – встав. Той факт, що ми вже в першій офіційній грі зуміли усі 90 хвилин діяти на високих швидкостях, говорить про належний рівень функціональної готовності команди, який ми зуміли досягти завдяки плідній роботі на зимових зборах. Скажу, що хороша робота в підготовчий період дуже позитивно плинула на три аспекти: перший – це функціональний стан команди; другий – психологія, ми стали діяти значно впевненіше; третій – мотивація, у хлопців дуже велике бажання розкрити та продемонструвати увесь свій потенціал.

На останок скажу, що ми дуже раді такій нашій перемозі, але при цьому всьому в ейфорію не впадаємо. Це ж тільки перший матч, а попереду ще багато поєдинків, в яких ми повинні і якісну гру показувати, і набирати максимум очок. Адже від «Динамо» і «Шахтаря», які йдуть на двох перших місцях, ми відстаємо на п’ять і чотири очки відповідно. А ми ставимо перед собою завдання боротися за самі високі позиції у турнірній таблиці», – підсумував Андрій Богданович

За матеріалами: fckarpaty.com
Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: