Андрій Тлумак: "Серед юніорів є не один майбутній гравець першої команди "Карпат"

01 серпня 19:50
Переглядів: 131
тлумак
Старший тренер юніорської команди «Карпат» U-19 Андрій Тлумак поділився з Інформаційним центром клубу своїми враженнями від заключного контрольного спарингу та зробив невеличкий підсумок тренувальних зборів у Польщі.
 
«Про останній наш спаринг нічого не хочу говорити, бо ви самі бачили, що суперник був не на голову, а на три слабшим за нас. Про що говорити, що аналізувати, коли рахунок 12:0. Зрозуміло, що я трохи засмучений, бо це був останній спаринг і ми хотіли себе наостанок перевірити, як ми зараз виглядаємо, над чим нам слід попрацювати вдома упродовж того часу, який у нас є до старту сезону. Втім, перший матч першості ми зіграємо, швидше за все, 20-го серпня, тож ми ще матимемо час провести навіть не один, а два контрольних матчі. 
 
Коли ж казати про збір загалом, то я дуже задоволений тою роботою, яку ми виконали. Умови для тренувань були відмінними. Головне, ми мали можливість вдосталь тренуватися і грати на якісних полях. Коли не брати до уваги останній матч, то цілком я задоволений і рівнем наших спаринг-партнерів у товариських іграх. 
 
Зрозуміло, нам ще є над чим працювати, є до чого прагнути. Та головне, я наочно переконався, що до нас в команду прийшло дуже хороше поповнення. Всі хлопці мають задатки для того, щоб з часом вирости у серйозних футболістів. Звичайно, для цього їм необхідно дуже багато працювати. Але спостерігаючи за ними упродовж зборів, я переконався, що вони не тільки мають шалене бажання грати у футбол на найвищому рівні, а й готові заради цієї мети повністю віддавати себе роботі. Головне, щоб ця іскра в них не згасла. Сподіваюся, вони розуміють, що їхня футбольна доля в їхніх руках і все залежить тільки від них. 
 
Я ж можу сказати тільки одне – те поповнення, яке ми отримали в команду з наших клубних СДЮШОР та Академії футболу дуже якісне і я вірю, що серед цих хлопців є не один майбутній гравець першої команди «Карпат», – розповів Андрій Богданович.
Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: